Resovia-Widzew, będzie rekordowa frekwencja? Mamy dla Was bilety!

KATEGORIA: SPORT / 14 marca 2019

Odpowiedź na pytanie na naszym fanpagu FB i wygraj jedno z dwóch zaproszeń na mecz Apklan Resovia-Widzew Łódź.
Fot. Paweł Bialic

To będzie sportowe wydarzenie weekendu. Apklan Resovia zagra na stadionie miejskim z Widzewem Łódź, wiceliderem tabeli II ligi. Każdy kibic piłkarski wie, że do Rzeszowa przyjedzie utytułowany zespół, który ma na swoim koncie mistrzostwa Polski i występy w lidze mistrzów.

Zespół z Łodzi jest w trakcie odbudowy swojej potęgi. Krok po kroku, ale szybko i pewnie chce wrócić na salony. Kolejnym tego etapem, ma być awans do 1 ligi. Będzie to także wyjątkowy mecz ze względu na frekwencje kibiców. Sympatycy Widzewa zgłosili zapotrzebowanie na 2500 wejściówek. – Sektor gości liczy na stadionie miejskim nieco ponad tysiąc miejsc. Tyle mogliśmy zatem przeznaczyć biletów, dla naszych gości z Łodzi – powiedział w rozmowie z naszym portalem Adrian Rudawski wiceprezes ds. organizacyjnych Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia.

Kibice Resovii kupili do czwartku ponad tysiąc wejściówek. Sympatycy Pasiaków mają do dyspozycji krytą trybunę na stadionie miejskim, która ma pojemność 4500 miejsc. – Jestem przekonany, że frekwencja będzie jak największa. Liczymy na przynajmniej 3500 widzów - dodał Rudawski.

Przedstawiciele klubu Resovia zachęcają do zaopatrywania się w bilety w tzw. przedsprzedaży, aby uniknąć stania w długiej kolejce tuż przed meczem. Przypomnijmy, że spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 15. Kasy od ulicy Powstańców Warszawy będą czynne w ten dzień już od godziny 12:30.

Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze zaproszenia na mecz Apklan Resovia - Widzew. Aby je otrzymać należy w komentarzu pod tym teksem na naszym fanpagu FB odpowiedzieć na pytanie: Czy Waszym zdaniem Apklan Resovia awansuje w tym sezonie do I ligi? Najciekawsze odpowiedzi i ich uzasadnienia nagrodzimy biletami na mecz.

Na odpowiedzi czekamy do piątku (15 marca) do godz. 12:00. Szczęśliwych zwycięzców podamy w treści tego artykułu i poprosimy ich o kontakt z redakcją w celu przekazania zaproszeń.

Mile będzie widziane, choć nie jest to wymagane, jeżeli udostępnicie ten tekst także na swoich profilach fb.

AKTUALIZACJA

Drodzy Czytelnicy, minęła godzina 12.00 zatem prezentujemy szczęśliwych posiadaczy biletu na jutrzejszy (16 marca) mecz Apklan Resovia z Widzewem Łódź. Oto oni: Janusz Borek i Robo Cieplak. Gratulujemy! Już otrzymaliście Państwo prywatne wiadomości na facebooku.

Paweł Bialic

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4