Skoczkowie ZKS Stal Rzeszów sprawdzili swoją formę w Kijowie

KATEGORIA: SPORT / 25 marca 2019

Zawodnicy sekcji skoków do wody ZKS Stal Rzeszów biorący udział w zawodach w Kijowie.

Zawodnicy sekcji skoków do wody ZKS Stal Rzeszów wzięli udział w Kijowie Otwartych Mistrzostwach Ukrainy. Zawody odbyły się w Kijowie. Podopieczni trenera Grzegorza Kozdrańskiego mieli okazję sprawdzić swoją formę w międzynarodowym towarzystwie. Nie zawiedli.

W kategorii A kobiet, dwa złota zdobyła Aleksandra Błażowska. Druga z zawodniczek Karolina Wolska zdobyła srebro startując na trampolinie 1m i brąz na trampolinie 3m.

W kategorii A mężczyzn Robert Łukaszewicz zajął 1. miejsce skacząc z wieży i uplasował się na 4. miejscu skacząc z trampoliny 3m.

W kategorii B kobiet Maria Łukaszewicz zajęła 2. miejsce w konkurencji trampoliny 1m i 3. miejsce z trampoliny 3m. Wyniki sportowe wywalczone przez skoczków pozwoliły na uzyskanie pięciu minimów sportowych przez trójkę zawodników dających nadzieję na udział w Mistrzostwach Europy.