Od piątku w G2A Arena Kongres Kobiet. Pokażą jak być piękną i zdrową

KATEGORIA: ZDROWIE / 9 października 2019

Ubiegłoroczna edycja KMICE 2018
Fot. Materiał organizatorów.

Kongres dla Kobiet KMICE 2019 to wydarzenie skierowane w szczególności właśnie do kobiet. Już w najbliższy piątek i sobotę (11 i 12 października) w sali wystawienniczej G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce odbędzie się dwudniowy event poświęcony tematom, które z pewnością zainteresują każdą kobietę. Organizatorem imprezy jest IP CLINIQ INSTYTUT PIĘKNA. Jest to już druga edycja popularnego na Podkarpaciu Kongresu KMICE. Przez dwa dni odbywać się będą prezentacje, warsztaty i dyskusje dotyczące zdrowia i urody, a w piątkowy wieczór na panie czeka uroczysta gala połączona z kolacją i pokazem mody.

- Kongres dla Kobiet KMICE 2019 to szansa na poznanie wielu interesujących kobiet, z którymi można nawiązać prywatne znajomości i biznesowe kontakty, kobiet których wsparcie i wymiana doświadczeń będzie nieoceniona w pracy i życiu – piszą o swoim wydarzeniu organizatorzy.

Wejściówki na to wydarzenie można nabyć na stronie: https://evenea.pl/event/kmice/. Bilet dla jednej osoby kosztuje 29 zł, dla dwóch 30,75 zł, a dla grupy 10 osób 147, 60 zł.

Dla uczestniczek przygotowane zostały liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Podczas wydarzenia będzie można wygrać zabiegi w IP CLINIQ z zakresu kosmetologii, zestawy profesjonalnych kosmetyków do domowej pielęgnacji oraz kupony rabatowe i vouchery na wybrane zabiegi. Na uczestniczki kongresu czekają również: konsultacje i porady ze specjalistami z zakresu kosmetologii profesjonalnej, możliwość doboru profesjonalnych kosmetyków pielęgnacyjnych do rodzaju skóry, możliwość otrzymania od specjalisty rozpisanego indywidualnego programu zabiegowego oraz pokazy profesjonalnych zabiegów z wykorzystaniem specjalistycznych nowoczesnych urządzeń dostępnych w IP CLINIQ. Nie zabraknie również strefy relaksu z możliwością skorzystania z masażu.

Pierwszy dzień Kongresu KMICE 2019 (piątek) rozpoczyna się o godz. 17.00. Poświęcony będzie wykładom – związanym z tematyką duszy, ciała i umysłu. W formule 15-minutowych wystąpień prowadzone będą rozmowy o kobiecości – o poczuciu własnej wartości i samoświadomości. Swój wykład przedstawią m. in. blogerka Justyna Pytko, Edyta Dedek oraz Dorota Ożóg. Pierwszy dzień wydarzenia zakończy uroczysta gala, która rozpocznie się o godz. 19.00.

Drugi dzień Kongresu KMICE 2019 (sobota) rozpoczyna się o godz. 11.00 i potrwa do 16.00. Swoje stoisko zaprezentuje wtedy IP CLINIQ INSTYTUT PIĘKNA. Odbędzie się prezentacja nowinek branżowych, najnowszych trendów w kosmetologii. Będzie o również okazja do zasięgnięcia porady oraz informacji o interesujących zabiegach kosmetycznych.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie Państwo na stronie: https://kmice.pl/

Kam.

Fot. Program KMICE 2019
Fot. Materiał organizatorów.

Ubiegłoroczna edycja KMICE 2018
Fot. Materiał organizatorów.

Ubiegłoroczna edycja KMICE 2018
Fot. Materiał organizatorów.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4