Rzeszów przywitał hucznie Nowy Rok! Zobaczcie jak bawiliście się na Rynku

KATEGORIA: FOTORELACJE / 1 stycznia 2019

Rok 2018 oficjalnie przeszedł do historii wczoraj o północy. W ostatni wieczór starego roku, 31 grudnia, gdy późnym popołudniem na rzeszowskim Rynku rozpoczynał się SYLWESTER nawet pogoda „postanowiła się rozchmurzyć”. Gwiazdą tego wieczoru absolutnie był zespół „Poparzeni Kawą Trzy”, który sprawił, że Rynek w Rzeszowie niemal całkowicie się zapełnił.

Miejską zabawę sylwestrową rzeszowianie rozpoczęli przy muzyce zespołu The Freeborn Brothers, z którym wystąpiła Lanberry, a potem na scenę wkroczyli wspomniani już - zespół „Poparzeni Kawą Trzy”, których pierwsza część koncertu zakończyła się przed godziną 24. Tradycyjnie tuż przed północą na scenę weszli urzędnicy miejscy na czele z prezydentem Tadeuszem Ferencem, który złożył życzenia noworoczne mieszkańcom i wraz z nimi przywitał 2019 rok.

O północy rzeszowskie niebo rozświetliły fajerwerki, a rzeszowianie w szampańskim nastroju zaczęli składać sobie wzajemnie życzenia. W tym roku pokaz fajerwerków dość szybko zamienił się w pokaz laserowy, który choć już nie tak atrakcyjny jak ten pierwszy, również przyciągnął uwagę zgromadzonych. „Poparzeni Kawą Trzy”, po tych atrakcjach, ponownie wkroczyli na scenę i bawili rzeszowską publiczność do godziny 1 w nocy.

Fotorelacja Karol Woliński

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4