Drużyna piłkarska z Boguchwały ogłasza nabór na nowy sezon! Są chętni?

KATEGORIA: SPORT / 4 lipca 2020

Fot. pixabay

„Najlepsi nie biorą się znikąd” to hasło Gminnej Akademii Piłkarskiej w Boguchwale. Zespół właśnie ogłosił nabór na nowy sezon, dlatego zapraszają zainteresowanych na ich treningi. Rekrutacja skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 13 lat. Harmonogram treningów na najbliższy tydzień dostępny jest TUTAJ.

Przyszli zawodnicy będą poddani selekcji, która ma na celu przydzielenie ich do odpowiedniej grupy treningowej – zgodnej z wiekiem i zaawansowaniem sportowym. Spotkania odbywają się w małych grupach (16-18 osób), trzy razy w tygodniu z wykorzystaniem obiektów sportowych na terenie Gminy Boguchwała. Zajęcia prowadzą trenerzy posiadający odpowiednie uprawnienia, doświadczenie i wiedzę w zakresie rozwoju i szkolenia dzieci.

W ubiegłym sezonie do rozgrywek ligowych zgłoszonych zostało 6 grup treningowych - Trampkarz starszy, Młodzik starszy, Orlik starszy - dwie drużyny oraz Orlik Młodszy - dwie drużyny. Zawodnicy biorą również udział w turniejach i sparingach piłkarskich z innymi klubami i akademiami. Dla członków drużyn i ich trenerów często organizowane są eventy, campy i szkolenia tematyczne.

Kam.

Materiał organizatorów

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4