Dziennikarze wyśpiewali sporą sumkę! Dzieci będą miały ferie [WIDEO]

KATEGORIA: MIESZKAŃCY / 26 stycznia 2019

Dziennikarze wielu rzeszowskich i podkarpackich redakcji oraz aktorzy rzeszowskich scen po raz dwunasty spotkali się w miniony czwartek, 24 stycznia, na scenie Teatru Maska, żeby wraz z zawodowymi muzykami kolędować w szczytnym celu. Koncert charytatywny „Serca Sercom”, bo o nim mowa, każdorazowo dedykowany jest wychowankom Domu Dziecka w Strzyżowie.

Bardzo pozytywnym zaskoczeniem dla nas (dziennikarzy) był fakt, że mimo mnogości wydarzeń dziejących się tego dnia w Rzeszowie, nie zapomnieli Państwo o tym wydarzeniu. Ba, przybyliście kolędować z nami do Teatr Maska nawet liczniej, niż ostatnim razem. Atmosfera była fantastyczna. Śpiewając bawiliśmy się wspaniale w Państwa towarzystwie. Mam nadzieję, że Państwo również. Także namacalnie okazaliście Państwo ogromną empatię i pokazaliście, jak wielkie serce mają rzeszowianie. Udało się nam zebrać kwotę prawie 10 tys. zł. Dzięki temu wsparciu dzieciaki ze Strzyżowa będą mogły wyjechać na upragnione ferie i nie tylko.

W trakcie koncertowej licytacji sprzedaliśmy m.in.: futbolową piłkę z podpisami najważniejszych polskich piłkarzy, takich jak choćby Robert Lewandowski, sesję zdjęciową w ulubionym miejscu w Rzeszowie w wykonaniu znakomitego rzeszowskiego fotografika Tadeusza Poźniaka, audycję radiową, którą można będzie współprowadzić w towarzystwie ulubionych dziennikarzy w ulubionym programie, występ w Telewizji Rzeszów w trakcie jednego z wejeść na żywo, gdzie będzie można poprowadzić spotkanie z ciekawymi gośćmi w towarzystwie swojego ulubionego prezentera. Tych atrakcji było sporo, a niektóre licytacyjne starcia okazały się naprawdę zaskakujące.

W trakcie aukcji można było także wygrać płyty z autografami i porozmawiać oraz zrobić sobie zdjęcie z artystami, którzy na scenie towarzyszyli dziennikarzom i aktorom. W tym roku byli to: zespół „Karczmarze”, kompozytor i autor tekstów Michał Jurkiewicz – znany również jako „Pan Śrubka”. Jednak największą gwiazdą tego wieczoru (szczególnie dla młodszego pokolenia) była Roksana Węgiel, wokalistka pochodząca z Jasła, która niedawno wygrała konkurs Eurowizja Junior.

Dziękujemy Państwu z całego serca za Waszą obecność i wielkie serca. Jeśli tym razem nie udało się Wam dotrzeć, to mam nadzieję, że spotkamy się w równie radosnej atmosferze za rok. Już teraz wszystkich naszych drogich Czytelników serdecznie zapraszamy!

Tymczasem zapraszamy TUTAJ do obejrzenia fotorelacji z koncertu charytatywnego „Serca Sercom”

Barbara Kędzierska

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4