„Zwierzakobus” marzy się Fundacji Felineus. Pomóż im wygrać go w konkursie

KATEGORIA: MIESZKAŃCY / 22 listopada 2021

Na zdjęciu najsławniejszy w Rzeszowie, a nawet w całej Polsce kotek, którego nazwano RUREK, po tym jak szczęśliwie udało się go uwolnić z rury ciepłowniczej, w której utknął.
Fot. profil FB Fundacji Felineus

Fundacja Felineus zajmująca się pomocom porzuconym, bezdomnym zwierzętom, w tym roku ponownie startuje do konkursu zorganizowanego przez RatujemyZwierzaki.pl i walczy w nim o „zwierzakobusa”.

„Ten samochód to spełnienie naszych marze”

- Nigdy nie będzie nas stać na zakup takiego auta. Budżet Fundacji, to głównie bieżące potrzeby, taki jak opieka nad kotami, leczenie, profilaktyka, kastracje, środki higieniczne i na marzenia nie ma już miejsca. Podobno jednak marzenia się spełniają, jeśli tylko mocno się w nie wierzy i działa w ich kierunku. A my mocno wierzymy - zapewniają przedstawiciele Fundacji Felineus, dodając w Waszym kierunku (Czytelników) gorącą prośbę o pomoc w realizacji tego ich marzenia dotyczącego wygranie „zwierzakobusa”.

Wystarczy 1 zł, żeby ich marzenie się spełniło

Pięć organizacji z całej Polski, które zostaną wsparte przez największą liczbę unikalnych darczyńców otrzyma takie samochody, które zdecydowanie ułatwią im codzienne funkcjonowanie. Konkurs potrwa do 16 grudnia, do północy.

W jaki sposób możesz pomóc?

- wpłać dowolną darowiznę do Felineusowej zwierzakobusowej skarbonki i może być tylko 1 zł, bo liczy się liczba unikatowych darczyńców, a nie wysokość wpłat;

- udostępnij skarbonkę w swoich mediach społecznościowych, na stronie internetowej, powieś plakat lub ulotkę dotyczącą akcji. Fundacja Felineus chętnie wyśle Ci ją na maila do wydrukowania;

- zaproś swoich znajomych, przyjaciół, rodzinę do wsparcia Felineusa w tej akcji.

Jak podkreślają przedstawiciele Fundacji Felineus wygrana w tym konkursie byłaby dla nich pięknym prezentem na dziesiąte urodziny ich działalności.

Link do Felineusowej skarbonki konkursowej jest TUTAJ.

***

Fundacja dla bezdomnych zwierząt FELINEUS powstała w grudniu 2011 roku w Rzeszowie. Jej celem jest pomoc i opieka nad zwierzętami bezdomnymi, szerzenie idei ochrony praw zwierząt oraz edukacja w tym zakresie. Najważniejszy aspekt działań Felineusa dotyczy jednak bezpośredniej pomocy porzuconym zwierzętom, dla których utworzona została siatkę domów tymczasowych. Od 15 grudnia 2014 roku Fundacja FELINEUS posiada status organizacji pożytku publicznego.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4