W niedzielę „Family Day” na rzeszowskim Rynku. Będą atrakcje dla rodzin

KATEGORIA: MIESZKAŃCY / 11 sierpnia 2019

Fot. pochodzi z fanpagu FB wydarzenia „Family Day”.

W niedzielę 11 sierpnia w godzinach popołudniowych warto odwiedzić centrum miasta. Rynek rzeszowski na parę godzin stanie się najlepszym miejscem do tego, żeby rodziny mogły kreatywnie spędzić ze sobą czas. Fundacja Wielkiej Matki czyli organizatorzy „Family Day” zapraszają Państwa do udziału w warsztatach malowania na wodzie, ceramicznych, tanecznych oraz „Kopciuszka” na piasku, a to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na dzieci i ich rodziców w niedzielne popołudnie! Szykuje się okazja do poznania nowych i innowacyjnych form sztuki!

„Family Day” to wydarzenie, które skierowane jest do rodzin chcących kreatywnie spędzić ze sobą wolny czas, delektując się wolnym, letnim dniem. Ta rodzinna impreza rozpocznie się o godz. 15.30, a zakończy ją wyjątkowy pokaz – bajka malowana piaskiem „Kopciuszek”.

Celem wydarzenia jest zacieśnianie więzi rodzinnych, ponieważ I edycja projektu skierowana jest dla rodzin tak, aby jej członkowie wspólnie zaangażowali się w warsztaty. Ma za zadanie nauczyć prawidłowej komunikacji niewerbalnej, pokazując jak aktywnie i wspólnie można spędzić czas. – informują organizatorzy wydarzenia.

Szczegółowy program wydarzenia:

15.30 - warsztaty malowania na wodzie, warsztaty ceramiczne,

15.40 - warsztaty nauki gry na bębnach,

16.25 - warsztaty taneczne,

17.20 - warsztaty nauki gry na bębnach,

18.20 - koncert AccordBit w wykonaniu Dmytro Reshetnyka,

19.00 - warsztaty taneczne,

20.00 - bajka malowana piaskiem „Kopciuszek”.

Kam.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4