Będzie ekologicznie i charytatywnie - piknik w Gminie Krasne

KATEGORIA: MIESZKAŃCY / 12 sierpnia 2019

Stowarzyszenie Kobiet w Gminie Krasne.
Fot. Materiał organizatorów.

W podrzeszowskiej Gminie Krasne szykuje się plenerowe wydarzenie, na które może przyjść każdy! 15 sierpnia 2019 r. (czwartek) będzie miał miejsce „Ekologiczny Piknik w Zielną” organizowany przez Stowarzyszenie Kobiet Krasne. Nazwa pochodzi od święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny obchodzonego w Kościele katolickim, które w Polsce nazywane jest potocznie Świętem Matki Boskiej Zielnej. Piknik rozpocznie się o godz. 15.00 w Ośrodku sportowo-rekreacyjnym Crasnovia w Krasnem.

Będzie ekologicznie i charytatywnie, bo oprócz artystycznych występów oraz atrakcji dla dzieci i dorosłych, podczas trwania pikniku, będzie prowadzony „Kiermasz rzeczy różnych – Strzel piątaka, by pokonać raka” oraz licytacja na rzecz mieszkańca Krasnego - Mateusza Rejowskiego, który choruje na chłoniaka ziarnicznego. O historii tego 16-letniego chłopca pisaliśmy TUTAJ. Pieniądze ze sprzedaży przedmiotów z kiermaszu i licytacji zostaną przekazane na leczenie Mateusza.

Oprócz tego atrakcja dla najmłodszych – spotkanie z youtuberką Amelie – 13-letnią idolką dzieci i młodzieży, która na swoim kanale YouTube zgromadziła wielu obserwatorów. Czekają na Państwa również warsztaty i konkursy ekologiczne oraz przygotowany przez Stowarzyszenie Kobiet ekologiczny stół, na którym zagoszczą lokalne przysmaki.

Nie zabraknie również wrażeń artystycznych. Na scenie wystąpi zespół „Brzozioki”, a także zaprezentują się rodzime wokalistki. Przed potańcówką tłum rozgrzeją dziewczyny z Zumba Team Monia , a wieczorem zabawę pod gwiazdami poprowadzi Szybki numer, który swoją muzyką z pewnością zachęci do tańca.

Program występów na scenie:

16.00 zespół „Brzozioki” cz. 1

16.45 występ wokalistek

17.15 zespół „Brzozioki” cz. 2

18.00 licytacja na rzecz Mateusza Rejowskiego

20.30 Zumba Team Monia

21.00 Zabawa taneczna z zespołem „Szybki Numer”

Kam.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4