„Jak zachować pogodę ducha w czasie pandemii”. Opowie Katarzyna Miller

KATEGORIA: KULTURA / 12 listopada 2020

Fot. WiMBP

„Jak zachować pogodę ducha w czasie pandemii” – to tytuł spotkania z Katarzyną Miller, psycholożką i filozofką, terapeutką z ponad trzydziestoletnim stażem, autorką i współautorką licznych książek - poradników z zakresu psychologii i rozwoju osobistego.

Na spotkanie w formie online zaprasza w piątek 13 listopada o godz. 18.00 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie.

Wirtualne spotkanie odbędzie się z wykorzystaniem platformy ClickMeeting, obowiązuje rejestracja na stronie: https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.com/-jak-zachowac-pogode-ducha-w-czasie-pandemii-spotkanie-z-katarzyna-miller/register

30 minut przed spotkaniem, zarejestrowane osoby otrzymają e-mailowe przypomnienie o spotkaniu autorskim z opcją „Dołącz teraz” – jej wybranie spowoduje połączenie ze stroną spotkania online. Rejestracja możliwa jest także w czasie trwania spotkania - do wyczerpania limitu uczestników. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

Spotkanie poprowadzi Dorota Dominik.

Katarzyna Miller – filozofka i psycholożka. Terapeutka z ponad trzydziestoletnim stażem. Prowadzi wykłady i warsztaty dla kobiet z zakresu rozwoju osobistego. Autorka wielu książek, m.in.: „Królowe życia i król”, „Chcę być kochana tak, jak chcę” (z Ewą Konarowską), „Kup kochance męża kwiaty”, „Być kobietą i nie zwariować. Opowieści psychoterapeutyczne” (z Moniką Pawluczuk), „Droga Kasiu, jak żyć lepiej?” czy „Mam faceta i mam… problem” (z Suzan Giżyńską). W publikacjach i wypowiedziach w mediach porusza temat miłości, dialogu w związku i rozwiązywania konfliktów. Często podkreśla, jak ważna jest wiara w siebie i otoczenie siebie opieką. Jest również autorką wierszy – wydała trzy tomiki: „Stołeczek”, „Ból jest jedwabiem” i „Fontanna miłości”.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4