Co czytają sportowcy? Krzysztof Ignaczak opowie o swoich ulubionych książkach

KATEGORIA: KULTURA / 5 listopada 2018

Krzysztof Ignaczak
Fot. Paweł Bialic

Gościem kolejnego spotkania w ramach projektu „Książka w roli głównej” organizowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie będzie siatkarz Krzysztof Ignaczak.

Spotkanie z cyklu „Ja czytam” odbędzie się w środę, 7 listopada o godz. 17.00 w budynku WiMBP w Rzeszowie przy ul. Sokoła 13.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją aby poznać znanego sportowca z trochę innej strony. Opowie on o swoich ulubionych książkach i bohaterach literackich. Spotkanie skierowane jest głównie do młodzieży, która będzie miała również możliwość podjęcia rozmowy z gościem spotkania na temat jego kariery i drogi do sukcesu.

Wstęp na spotkanie jest wolny.

KRZYSZTOF IGNACZAK - siatkarz, libero reprezentacji Polski, komentator i ekspert sportowy. Mistrz Europy i Świata oraz pięciokrotny Mistrz Polski, z czego trzy złote medale zdobył broniąc barw Asseco Resovii Rzeszów. W latach 2005-2015 wielokrotnie wybierany najlepszym libero i najlepszym przyjmującym podczas międzynarodowych wydarzeń sportowych, w tym Ligii Światowej i Igrzysk Olimpijskich. W 2016 r. zakończył karierę, a w 2017 r. powrócił do sportu by zdobyć Mistrzostwo Anglii z klubem IBB Polonia London. W 2014 r. odznaczono go Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Kam.

Fot. Materiały prasowe

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4