„Reklama to też film”. Kreatywny Piątek w G2A Arena

KATEGORIA: KULTURA / 13 grudnia 2018

Fot. Materiały organizatorów

Trzeba przyznać, że reklama jest ostatnio zagadnieniem bardzo popularnym. Ta krótka forma nie jest już tylko przerywnikiem filmu, który właśnie oglądamy w telewizji, ale osobnym dziełem, które tworzy się współcześnie na wysokim poziomie. W piątkowy wieczór (14 grudnia) o godz. 20.00 w G2A Arena w Jasionce odbędzie się spotkanie „Reklama to też film”, na którym organizatorzy opowiedzą o procesie powstawania reklam oraz zdradzą jak poprzez tę krótką formę można opowiedzieć ciekawą historię ze znaną marką w tle. Kreatywne Piątki Papaya Films to cykl imprez będących potężną dawką inspiracji dla wszystkich zainteresowanych i związanych z branżą kreatywną.

- Zaczęliśmy spotykać się w małej salce naszego biura, później weszliśmy na dach Papaya, a gdy i tam przestaliśmy się mieścić, zaczęliśmy gościć w wielu warszawskich klubach. Teraz możemy Was zaprosić do udziału w Kreatywnych w całej Polsce. Odwiedziliśmy już Kraków, Katowice, Sopot i Poznań – piszą na swoim facebookowym fanpage’u wydarzenia organizatorzy.

Spotkania mają formę otwartą i służą przede wszystkim wymianie myśli i opinii. Nieodłącznym elementem organizowanych w piątkowe wieczory spotkań jest prezentacja filmów reklamowych i zażarta na ich temat dyskusja. W jaki sposób kreuje się świat w filmach reklamowych? Gdzie można pozwolić sobie na metaforę, a gdzie trzeba być blisko produktu? Te i wiele innych zagadnień poruszane będą na „Kreatywnym Piątku w Rzeszowie” w G2A Arena.

Gościem specjalnym spotkania będzie Marta Frączek - associate Creative Director w Saatchi&Saatchi IS. Od 9 lat pracuje w branży reklamowej, ma na koncie kampanie dla takich klientów jak: Carrefour, Milka, Alivia, czy IKEA. Jest też członkiem zarządu Klubu Twórców Reklamy. Zdobyła w tej dziedzinie wiele kreatywnych nagród w różnych kolorach, w tym jednego Fryderyka za teledysk roku.

Wstęp wolny!

Kam.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4