Targi Vintage Art Rzeszów vol. 2. Weekend pełen mody, sztuki i dobrej muzyki

KATEGORIA: KULTURA / 20 maja 2022

Fot. TVAR/Facebook

Wiosenne i letnie wyselekcjonowane ubrania, dobre materiały, ciekawe wzory i dobre fasony na każdą figurę będą w trakcie weekendu do zdobycia na drugiej już edycji Targów Vintage Art Rzeszów.

Targi Vintage Art Rzeszów vol. 2 odbywają się w tym samym miejscu, co pierwsza edycja - niezwykłej kamienicy przy Placu Śreniawitów 7. W sobotę, 21 maja w godz. 10:00 - 20:00, a w niedzielę, 22 maja w godz. 12:00 - 18:00.

- Tym razem odświeżamy szafy i szykujemy się na LATO pełne wrażeń! U nas do zdobycia wyselekcjonowane ubrania, dobre materiały, ciekawe wzory i dobre fasony na każdą figurę - zapowiadają organizatorzy z grupy TVAR.

Wśród wystawców modowych będą: Avalonia Vintage, Agnieszka Filipek ART, Stare i MK Vintage. Za muzykę odpowiadać będzie Krzysiek Chris Pasieka - nowy one man band z Rzeszowa stylistycznie inspirowany latami 60. W dziedzinie art zaplanowano prezentacja prac fotografa Michała Drozda połączona ze spotkaniem autorskim, a Brano Bernár przygotuje autorską instalację świetlną i podobnie jak w pierwszej edycji targów oświetli zabytkową kamienicę.

Red.

Fot. Materiały organizatorów

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4