Konkurs dla dzieci. Narysuj swojego przyjaciela i wygraj zaproszenie na przedpremierę w Masce

KATEGORIA: KULTURA / 2 lutego 2019

Fot. Pixabay.com

10 marca w Teatrze Maska będzie miała miejsce premiera spektaklu dla dzieci „Wystarczy być”. W ramach tego wydarzenia organizatorzy przygotowali dla najmłodszych konkurs plastyczny pt. „Mój przyjaciel”. Jako że główną tematyką przedstawienia jest „przyjaźń”, motywem przewodnim konkursu plastycznego jest „przyjaciel” i to właśnie swojego najlepszego przyjaciela należy przedstawić na konkursowym rysunku.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 4 - 9 lat. Prace mogą być wykonane dowolną techniką płaską, w formacie maksymalnie A3. Wybrani laureaci zostaną zaproszeni na pokaz przedpremierowy spektaklu pt. „Wystarczy być” , który odbędzie się 9 marca (sobota) o godz. 16:30, podczas którego nastąpi wręczenie nagród zwycięzcom.

Prace przyjmowane będą do 28 lutego 2019 r. do godz. 12.00 w siedzibie Teatru Maska lub drogą pocztową na adres: ul. Mickiewicza 13, 35-064 Rzeszów z dopiskiem „Mój przyjaciel – konkurs”. Organizatorzy proszą o dołączenie do pracy karty zgłoszenia i zgody na przetwarzanie danych osobowych. Wyniki konkursu opublikowane zostaną 4 marca na stronie internetowej: www.teatrmaska.pl

Regulamin konkursu, karta zgłoszenia oraz wszystkie potrzebne dokumenty uczestnictwa dostępne są do pobrania w linku poniżej:

http://www.teatrmaska.pl/aktualnosci/konkurs-moj-przyjaciel,art616/

Kam.

Fot. Materiały organizatorów

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4