Już w najbliższy weekend kuchnie z całego świata zawitają do Głogowa Młp.

KATEGORIA: MIEJSCA / 14 lipca 2022

Pierwszy zlot Food Trucków w Głogowie Młp., który odbył się od 9 do 11 lipca 2021 r.
Fot. Paweł Bialic

Już w najbliższy weekend gmina Głogów Małopolski zaprasza do siebie na wspaniałą ucztę smaków. To właśnie tu w dniach od piątku 15 lipca do niedzieli 17 lipca odbędzie się już po raz drugi zlot Food Trucków. Wydarzenie będzie miało miejsce na parkingu przy pływalni krytej „WODNIK”.

Mieszkańcy Głogowa Małopolskiego i przyjezdni goście będą mogli posmakować różnorodnych dań, przez trzy dni racząc się potrawami z całego świata, a wszystko to podane prosto z „mobilnych kuchni” na wolnym powietrzu. Co warte podkreślenia – będzie to posiłek w przystępnej cenie. Smakosze będą mogli spróbować m.in. amerykańskich burgerów, tybetańskich pierożków, dań kuchni greckiej, węgierskiej, belgijskiej, meksykańskiej, tureckiego kebaba czy hiszpańskich churrosów.

Temu kulinarnemu wydarzeniu towarzyszyć będzie specjalna strefa zabaw dla dzieci, które gdy rodzice będą raczyć się przysmakami z Food Trucków to z pewnością nie będą się nudziły.

- Przygotowaliśmy również atrakcje dla najmłodszych. Do ich dyspozycji będą m. in.: dmuchany plac zabaw, zjeżdżalnie, baseny z kulkami, eurobungee czy malowanie twarzy - informuje menager głogowskiego OSiR Paweł Grzywacz.

Te mobilne bary i restauracje swoje dania serwować będą: w piątek od godziny 15 do 22, w sobotę od 15 do 22 i w niedzielę od 14 do 21. Organizatorzy wydarzenia serdecznie zaprasza i życzy smacznego!

Red.

Materiał organizatorów

A tak wyglądał pierwszy zlot Food Trucków w Głogowie Małopolskim w 2021 r.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4