Zapraszają Was na urodziny! To miejsce tętni dobrą energią i smakiem

KATEGORIA: MIEJSCA / 9 maja 2019

W piątek 25 maja 2018 r. rzeszowski deptak przy ulicy 3 Maja wzbogacił się o nową, ciekawą propozycję gastronomiczną i nie tylko… Już w najbliższą sobotę 11 maja świętować będą radośnie, kolorowo i smacznie swoje pierwsze urodziny. Nie może Was tam zabraknąć!

Materiał organizatorów

HABANA to restauracja nawiązująca do tradycji latynoskich z mórz karaibskich. Zastanawialiśmy się gdy ją otwierano, jak to miejsce przyjmiecie Wy, mieszkańcy Rzeszowa. Czy interesujące wnętrze, gorące rytmy muzyczne i drinki takie jak np. rum, daiquiri czy mohito, a co najważniejsze serwowane tu potrawy przypadną Wam do gustu? Dziś już wiem, że pokochaliście to miejsce, które wpisało się w przyjazny klimat i „tętno” słynnego rzeszowskiego deptaku.

Dziś wśród rzeszowian trudno znaleźć kogoś, kto nie kojarzyłby tego lokalu i miejsca gdzie się znajduje. Dla twórców tej restauracji jest to zapewne największy komplement i utwierdzenie ich w przekonaniu, że stworzyli przestrzeń, która przypadła do gustu nie tylko im samym.

HABANA 1st BIRTHDAY FIESTA - pod takich hasłem twórcy i pracownicy HABANY świętować będą z Wami już w najbliższą sobotę swój pierwszy rok istnienia.

Pierwsze urodziny restauracji Habana Sport's Bar-B-Q będą zapewne doskonałą okazją do podsumowań, jak również do spotkania, świętowania i po prostu dobrej zabawy. Przez ostatni rok odwiedzając to miejsce jako goście mieliście okazję tworzyć jego niepowtarzalną atmosferę i klimat. Menu HABANY było rozwijane, wzbogacane tak, aby zaskakiwać a przede wszystkim jak najlepiej trafić w gusta odwiedzających ten lokal osób. Pod adresem 3 Maja 7 w Rzeszowie przez ostatni rok wiele osób spotykało się celebrując tu różne okazje: urodziny, imieniny, rocznice; podczas spotkań w gronie rodziny, znajomych czy też spotkań firmowych, ale także i bez okazji na szybkim lunchu, niedzielnym obiedzie, romantycznej kolacji, lub po prostu na kawie i ciastku...

Urodzinowe świętowanie w kubańskich klimatach rozpocznie się 11 maja w sobotę już od godziny 12.00. Jubileuszowy dzień będzie niepowtarzalną okazją do sesji z kubańskim autem, specjalnie sprowadzonym na tę okazję do Rzeszowa. Nie zabraknie oczywiście urodzinowego tortu. Szykuje się prawdziwa Birthday Fiesta czyli dobre jedzenie i picie. Dla przybyłych gości będzie poczęstunek urodzinowym kubańskim Bacardi Mojito, a do tego od godziny 19.00 zagości kubańska muzyka na żywo w wykonaniu rodowitego havańskiego duetu: Yaremi de las Mercedes Kordos & Juan Carlos Hechavarria Leon, którzy po roku znów wystąpią w HABANIE.

Sami widzicie, że chyba warto wybrać się na wspólne świętowanie pierwszych urodziny Habana Sport's Bar-B-Q, szykuje się wyśmienita zabawa.

Rezerwacja stolików pod numerem telefonu: 881501100

Red.

Byliśmy w HABANIE w dniu otwarcia, zobaczcie jak wtedy wyglądało to miejsce.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4