Podkarpacki Bazarek 6. raz w Parku Papieskim w Rzeszowie już w sobotę

KATEGORIA: GOSPODARKA / 28 czerwca 2024

Fot. Adam Lampart/Urząd Miasta Rzeszowa

Świeże owoce i warzywa, regionalne chleby i wędliny, smaczne sery, miody, pyszne ciasta, ekologiczne przetwory - to wszystko będzie można kupić na Podkarpackim Bazarku w Rzeszowie. To impreza, która gromadzi rzesze miłośników zdrowej żywności.

Sprzedawane wyroby pochodzą od różnych lokalnych producentów. Na rzeszowskim bazarku pojawia się zazwyczaj nawet ponad 100 wystawców z regionu. Oferowane przez nich produkty są świeże, smaczne, ekologiczne i zdrowe.

W jednym miejscu będzie można kupić wszystko - od jedzenia, przez wyroby pszczelarskie, różne odmiany roślin, po oryginalne rękodzieło wprost od ich producentów. – Po frekwencji widać, że nasz Podkarpacki Bazarek, przypadł do gustu rzeszowianom, którzy bardzo chętnie robią tam zakupy – mówi Krystyna Stachowska, pełnomocnik koordynator prezydenta Rzeszowa ds. Społecznych, Kultury i Oświaty.

6. już Podkarpacki Bazarek odbędzie się w sobotę, 29 czerwca, w Parku Papieskim (parking od al. Armii Krajowej) w godz. 8:00 - 14:00. Samochody będzie można zostawić na parkingu hipermarketu E. Leclerc. Targ organizuje Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale i Urząd Miasta Rzeszowa.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4