Legitymacje studenckie ważne dłużej, ale trzeba zapisać ulgę na karcie RKM

KATEGORIA: KOMUNIKACJA / 22 czerwca 2020

Fot. ZTM w Rzeszowie

Ważność legitymacji studenckich, które uprawniają do korzystania z ulgi ustawowej w komunikacji miejskiej została wydłużona do 30 listopada 2020 r.

- Studenci chcący zakupić bilet okresowy z ulgą ustawową w biletomacie lub przez stronę internetową oraz korzystający z elektronicznej portmonetki, powinni najpierw udać się do Punktu Obsługi Podróżnego w celu przedłużenia ulgi na Rzeszowskiej Karcie Miejskiej - informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie. - Dopiero po tym będzie można bez problemu zakupić bilet w biletomacie lub kasować bilety ulgowe z elektronicznej portmonetki.

Przedłużenie ulgi odbywa się identycznie, jak w przypadku każdorazowego przedłużenia ważności legitymacji studenckiej po zaliczeniu kolejnego semestru. - Pracownik ZTM musi to uprawnienie zapisać na Rzeszowskiej Karcie Miejskiej - wyjaśniają przedstawiciele miejskiej jednostki.

ZTM przestrzega, że nieprzedłużenie ulgi na RKM spowoduje brak możliwości zakupu biletu studenckiego w biletomacie oraz przez stronę internetową.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4