Punkty Obsługi Podróżnego ZTM w Rzeszowie będą nieczynne 24 i 31 grudnia

KATEGORIA: KOMUNIKACJA / 17 grudnia 2024

Fot. ZTM w Rzeszowie

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował, że 24 grudnia (Wigilia) oraz 31 grudnia (Sylwestra) wszystkie Punkty Obsługi Podróżnego będą nieczynne.

ZTM zachęca do korzystania z nowej możliwości zakupu biletu bez konieczności posiadania Rzeszowskiej Karty Miejskiej poprzez:

• aplikację E-bilet Rzeszów

• sklep internetowy https://kartartm.erzeszow.pl/

ZTM przeprasza za wszelkie niedogodności z tym związane.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4