Punkty Obsługi Podróżnego ZTM w Rzeszowie będą nieczynne 24 i 31 grudnia
KATEGORIA: KOMUNIKACJA / 17 grudnia 2024
Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował, że 24 grudnia (Wigilia) oraz 31 grudnia (Sylwestra) wszystkie Punkty Obsługi Podróżnego będą nieczynne.
ZTM zachęca do korzystania z nowej możliwości zakupu biletu bez konieczności posiadania Rzeszowskiej Karty Miejskiej poprzez:
• aplikację E-bilet Rzeszów
• sklep internetowy https://kartartm.erzeszow.pl/
ZTM przeprasza za wszelkie niedogodności z tym związane.
Red.