Zjedlibyście coś dobrego na mieście? Polecamy Wam smaczną nowość

KATEGORIA: MIEJSCA / 7 czerwca 2020

Często miewamy smaki na wyszukane potrawy lub te całkiem proste. Kiedy chodzi za nami ta myśl, że zjadłoby się coś dobrego, to często to „coś dobrego” jest albo smakiem emocjonalnym, czyli jakąś potrawą pamiętaną z dzieciństwa, albo czymś co często lubimy jadać i zawsze dopełnia nam smak naszego dnia dodając energii.

Ja na ten przykład mam takie ulubione „jedzonko” i kiedy chodzi za mną to słynne „coś dobrego bym zjadła”, to na myśl zazwyczaj przychodzą mi tosty. Uwielbiam jeść je pod każdą postacią. I choć w Rzeszowie jest parę naprawdę dobrych restauracji, to często trudno w nich znaleźć tą moją ulubioną potrawę, a jeżeli już, to najczęściej można ją zamówić jedynie w godzinach śniadaniowych. A co jeżeli będę miała smak na tosty popołudniu, albo nawet wieczorem? Wtedy bywa ciężko z zaspokojeniem swojej zachcianki na mieście.

To jednak już przeszłość, bo na mapie gastronomicznej Rzeszowa właśnie pojawił się mój kulinarny „raj na ziemi”, czyli TOST BAR! Teraz zarówno ja jak i wielu miłośników tostowych rozkoszy, będzie mogło tam się raczyć tostem jaki tylko im się zamarzy i to o każdej porze dnia.

Nowa propozycja kulinarna znalazła swoje miejsce w zapewne znanym Wam już dobrze LOVE BARze, który mieści się na parterze Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall w Rzeszowie, przy al. Kopisto 1. LOVE BAR od 1 czerwca rozszerzył swoją kulinarną ofertę o TOST BAR, dając swoim klientom możliwość skorzystania z bogatej oferty tostów.

Miłośnicy tostów i smakosze dobrych kulinariów z pewnością odnajdą w tym miejscu przyjemne propozycje na śniadanie, obiad, podwieczorek lub kolację. Cieszące oko wyglądem i dobrym smakiem - gorące, szybkie i pyszne tosty. Konsumować można na miejscu, można także zamówić sobie ten smakołyk na wynos. Oferta jest bardzo szeroka i dla miłośników różnych upodobań kulinarnych. Swoje tosty znajdą tam weganie, wegetarianie, bezglutenowcy (cierpiący na celiakię), miłośnicy mięska, słodkości, płonącego podniebienia i wytrawni smakosze. Można korzystać z zaproponowanej oferty lub zaszaleć z własnym wyborem, a TOST BAR spełni nasze kulinarne marzenie i przygotuje tosty według wybranej przez nas kompozycji składników.

Dlaczego LOVE BAR zdecydował się pójść tą drogą kulinarną? Tosty w swojej ofercie miał właściwie od początku, ale to miejsce słynie także z fajnego klimatu i „koleżeńskiej” obsługi, która słucha swoich klientów w ich kulinarnych oczekiwaniach i postanowiła je w końcu spełnić. Dlatego lokal wzbogacił swoją tostową ofertę, mocno urozmaicił i potraktował z dużą dozą kulinarnej kreatywności. I to jest bardzo dobra wiadomość np.: dla mnie, bo okazało się, że nie tylko mi marzyło się takie miejsce w Rzeszowie, gdzie smakowitego tosta mogłabym zjeść właściwie o każdej porze dnia.

Jak można się domyślić ja już coś tam przekąsiłam u nich i było smacznie! Zatem nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Was do tostowania! Ups – oczywiście miałam na myśli testowanie nowej oferty gastronomicznej LOVE BARu - życząc Wam tylko miłych kulinarnych przeżyć.

Viperis

#ZachowajmyBezpiecznyDystans podczas kontaktu z innymi

#dbajozdrowieinnych, tych którzy muszą pracować

#BadzmyRazemNaOdleglosc

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4