W środę będzie można porozmawiać o jakości powietrza w Rzeszowie

KATEGORIA: ZDROWIE / 17 listopada 2021

Fot. Fotoacc.pl

W środę 17 listopada miasto Rzeszów, Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Rzeszowa zapraszają mieszkańców zainteresowanych jakością powietrza w Rzeszowie na godz. 17.00 do Urban Lab na dyskusję właśnie na ten temat.

Smog dusi mieszkańców miast

Temat smogu jest coraz intensywniej podnoszony przez mieszkańców miast, w tym także wśród rzeszowian. Często na forach internetowych i różnych profilach w mediach społecznościowych mieszkańcy wymieniają się swoimi opiniami na temat tego, co jest głównym powodem obniżania jakości powietrza w mieście oraz tego jak władze miasta i sami mieszkańcy mogliby przyczynić się do polepszenia jakości życia.

Nadarza się właśnie okazja na rozmowę w tym temacie z przedstawicielami władz miasta Rzeszowa. Zatem być może warto wziąć w niej udział?

- Temat związany z jakością powietrza w miastach podnoszony jest coraz częściej. W walce ze smogiem kluczową rolę odgrywa edukacja i odpowiedzialność oraz działania w kierunku poprawy jakości powietrza - - tak zachęcają do udziału w spotkaniu jego organizatorzy.

O tym dlaczego powinno się aktywnie przeciwdziałać zjawiskom wpływającym na zmniejszenie jakości powietrza przedstawiciele władz miasta Rzeszowa chcą rozmawiać z mieszkańcami i liczą na interesujące konkluzje po tej dyskusji.

Spotkanie odbędzie się 17 listopada (w środę), o godz. 17.00. Udział w spotkaniu można wziąć osobiście w Urban Lab Rzeszów przy ul. 3 Maja 13 na I piętrze lub w formie wideospotkania - zoom.

Online będzie można wziąć udział w spotkaniu klikając TUTAJ https://bit.ly/3B2GhVT.

ID spotkania: 922 0557 0412

Hasło: 303777

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4