Pierwszy mecz Ukrainek w Rzeszowie. W piątek na pierwszy ogień Szkocja

KATEGORIA: SPORT / 24 czerwca 2022

Fot. Twitter Reprezentacji Kobiet Ukrainy

Już w piątek o godzinie 20.15 Reprezentacja Ukrainy Kobiet w piłce nożnej podejmie w Rzeszowie na Stadionie Miejskim reprezentację Szkocji. Mecz zostanie rozegrany w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2023. Można jeszcze kupić bilety.

Najpierw Szkocja

Żeńska Reprezentacja Ukrainy po wodzą trenera Lluísa Cortésa przebywa na Podkarpaciu od 15 czerwca, trenując dwa razy dziennie w Boguchwale. W Rzeszowie Ukraina rozegra dwa mecze, w piątek 24 czerwca o 20.15 ze Szkocją, natomiast we wtorek 28 czerwca o 20.00 z Węgierkami.

Gospodynie podkarpackiego dwumeczu ciągle mają jeszcze szanse na awans do MŚ. Ukrainki w grupie B zajmują 4. miejsce, zgromadziły tylko 4 punkty, ale mają rozegrane o dwa mecze mniej od Hiszpanii (18 pkt.), Szkocji (10) i Węgier (9). Za nimi są tylko Wyspy Owcze (0). Bezpośredni awans uzyska pierwsza ekipa, druga zagra w barażach.

W tegorocznych sparingach podopieczne Cortésa wygrywały, a do optymizmu przed starciem ze Szkotkami skłania fakt, że w pierwszym meczu padł remis 1:1 (z Węgierkami było 2:4).

Są jeszcze bilety

Nadal trwa sprzedaż biletów na oba spotkania Wejściówki można nabywać na stronie bilety.podkarpackizpn.pl

Dla tych, którym nie uda się zakupić biletu za pośrednictwem Internetu uruchomiona zostanie sprzedaż stacjonarna. Kasy w dniu meczowym będą czynne od godziny 16:00. Płatność w kasie tylko gotówką.

Wokul

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4