Kończy się 3 maja w Rzeszowie, w Polsce. Od jutra nowy początek. FILM

KATEGORIA: FOTORELACJE / 3 maja 2020

Czas pandemii koronawirusa uniemożliwił nam w tym roku tradycyjne świętowanie rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz corocznego świętowania na ulicy Pańskiej (3 Maja w Rzeszowie). Nie tylko na najsłynniejszym deptaku w Rzeszowie było jakoś tak smutno i pusto, również tradycyjne obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja przebiegły w ciszy, bez hucznego świętowania i licznej obecności rzeszowian. Szerzej o tym pisaliśmy TUTAJ i TUTAJ.

3 maja 2020 roku za „parę chwil” przejdzie do historii. Od jutra czeka nas coś nowego w tej niecodziennej (od paru miesięcy) rzeczywistości, w jakiej przyszło nam żyć. Rząd wolno, w kolejnych etapach zaczyna „uwalniać” nas z obowiązujących do tej pory zakazów i obostrzeń. Co prawda nadal musimy chodzić w maseczkach na twarzy, ale od poniedziałku 4 maja będziemy mogli korzystać z większej swobody w handlu, a co za tym idzie, niektórzy z nas w końcu wyjdą z domu do pracy.

Szerzej na temat tego co czeka nas od jutra możecie przeczytać TUTAJ. A na koniec publikujemy Wam FILM i FOTORELACJĘ z mijającego dnia.

Red.

#ZachowajmyBezpiecznyDystans podczas kontaktu z innymi

#dbajozdrowieinnych, tych którzy muszą pracować

#BadzmyRazemNaOdleglosc

FILM/FOTO: Paweł Bialic

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4