Rzeszowskie Klasyki Nocą w nowej lokalizacji. Było co oglądać. FOTORELACJA

KATEGORIA: FOTORELACJE / 28 czerwca 2024

W czwartkowy (27 czerwca) wieczór na parkingu Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie czuć było opary benzyny i słychać dyskusje pasjonatów motoryzacji, którzy dumnie prezentowali swoje zabytkowe samochody podczas zlotu Rzeszowskie Klasyki Nocą.

Rzeszowskie Klasyki Nocą to inicjatywa fanów motoryzacji, którzy chcą zaprezentować swoje unikalne pojazdy szerszej publiczności. W poprzednich latach zloty zabytkowych pojazdów w Rzeszowie odbywały się przy ul. Grunwaldzkiej i cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców.

W tym roku z uwagi na przebudowę deptaka na ul. Grunwaldzkiej organizatorzy spotów musieli znaleźć inne miejsce. Ostatecznie padło na parking przed Urzędem Marszałkowskim. Tam co tydzień w czwartkowe letnie wieczory zjeżdżają się miłośnicy klasycznych maszyn. Każdy samochód można dokładnie obejrzeć i oczywiście zamienić słowo z właścicielem.

Podczas ostatniego zjazdu, który odbył się w czwartek 27 czerwca na parkingu można było oglądać ponad 20 unikalnych aut w tym m.in. Fiata 125, Polskiego Fiata 125P, Fiata X1/9, Fiata Uno, Volkswagena Jetta, Mercedesa SL 500, czy Chevroleta Camaro. Wszystkie samochody można obejrzeć w fotogalerii.

Wokul

Zdjęcia: Maciej Terpiński

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4