Polska – Niemcy U - 20 w Rzeszowie. Rezerwacja biletów jest już możliwa

KATEGORIA: SPORT / 22 września 2021

Fot. Paweł Bialic

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej uruchomił możliwość rezerwacji biletów na mecz Polska U-20 – Niemcy U-20, który zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Rzeszowie już 7 października. Wejściówki na spotkanie, które odbędzie się w ramach Turnieju Ośmiu Narodów, można dostać za darmo!

Z małym poślizgiem

O tym, że w Rzeszowie na Stadionie Miejskim zostanie rozegrany mecz młodzieżowych reprezentacji Polski i Niemiec poinformowali w poprzednim tygodniu prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek oraz prezes Podkarpackiego PZN i zarazem wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Mieczysław Golba. Dystrybucja biletów miała ruszyć jeszcze w poprzednim tygodniu. Jak informuje rzecznik Podkarpackiego PZN Sławomir Ferenc potrzebne było jednak przygotowanie systemu do generowania wejściówek, więc był niewielki poślizg.

- Z drobnym opóźnieniem ogłaszamy możliwość rezerwacji biletów na międzynarodowy mecz reprezentacji, który 7 października o godz. 18:00 zostanie rozegrany w Rzeszowie. Gorąco wierzymy, że stadion wypełni się do ostatniego miejsca - tłumaczy rzecznik Podkarpackiego ZPN.

Jak dokonać rezerwacji?

Rezerwacja biletów na mecz Polska-Niemcy ma być bardzo prosta. Jest ona możliwa za pośrednictwem strony bilety.podkarpackizpn.pl. Po założeniu konta wystarczy wybrać miejsce na stadionie, podać wymagane dane (imię, nazwisko oraz nr PESEL) i wygenerować bilet.

W odpowiedzi na zainteresowanie szkółek piłkarskich, które zgłaszały chęć zamówień grupowych, Podkarpacki ZPN umożliwił trenerowi/opiekunowi zarezerwowanie aż 50 biletów.

Ważne dla zaszczepionych!

Przy rejestracji, jest możliwość dobrowolnego potwierdzenia faktu wykonania szczepienia ochronnego przed COVID-19, mającego miejsce przynajmniej 14 dni wcześniej. Potwierdzenie to posłuży wyłącznie w celu ustalenia liczby zaszczepionych uczestników wydarzenia, zgodnie z wymogami rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku ze stanem epidemii. Stadion Miejski w Rzeszowie może pomieścić 12 tys. Kibiców. Zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi na trybunach może zasiąść 6 tys. Fanów. W tą liczbę nie wliczają się jednak osoby zaszczepione przeciw COVID-19.

Wokul

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4