Walka o pas mistrza świata w boksie - przygotowania Łukasza Różańskiego. FILM

KATEGORIA: SPORT / 14 maja 2024

Łukasz Róg i Łukasz Różański
Fot. Materiały prasowe

Już 24 maja w Rzeszowie wielka walka o pas mistrza świata w boksie. Zobacz przygotowania Łukasza Różańskiego w obiektywie reżysera Łukasza Roga.

Łukasz Różański, który w pierwszej rundzie znokautował Alena Babicia podczas gali Mistrzostw Świata w Rzeszowie wykorzystał wielką życiową szansę 22 kwietnia ubiegłego roku. Ten ogromny sukces zawdzięcza swojej determinacji i świetnemu przygotowaniu technicznemu. Cios dla przeciwnika zapewnił mu mistrzostwo świata prestiżowej federacji WBC w kategorii briger (waga do 101,6 kg).

Rzadko możemy pochwalić się tego typu sukcesem pięściarzy w Polsce, gdyż do tej pory w kraju podobne osiągnięcie miało jedynie czterech rodaków światowej już klasy.

Treningi Mistrza

- Przygotowania Mistrza Świata do 16. starcia czujnym okiem rejestruje Łukasz Róg, rzeszowski reżyser, na którego film „Rage of Stars” z niecierpliwością czekamy - informuje Karolina Majdan-Solecka z Lukra Films. - Zapraszamy do obejrzenia tychże relacji z treningów Łukasza Różańskiego, który już w piątek – 24 maja 2024 r. bronić będzie pasa podczas gali KnockOut Boxing Night 35 na Hali Podpromie w Rzeszowie.

Rywalem rzeszowianina będzie Lawrence Okolie - były mistrz świata wagi junior ciężkiej. Pas stracił po porażce z Chrisem Billamem-Smithem. Jest to jednak potężny rywal. Pochodzący z Wielkiej Brytanii Okolie pokonał Igora Jakubowskiego na igrzyskach w Rio de Janeiro. Wygrywał też wiele walk z pięściarzami z Polski. Czy Łukasz Różański obroni tytuł mistrza i przerwie pasmo niepowodzeń Polaków w walce z Okolie? Na to liczymy!

KnockOut Boxing Night 35 w TV

Walka Wieczoru będzie transmitowana Telewizji Polskiej nie tylko na TVP1, ale i na TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej, smart TV i hbbTV, na których to można będzie zobaczyć pozostałą część Gali.

Gala: 24.05.2024 (piątek)

Godzina: 19:30

Transmisja: TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej, Smart TV, HbbTV,

Transmisja Walki Wieczoru również od 22:45 w TVP 1

Komentatorzy: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera

Prowadząca: Sylwia Dekiert

Reporter: Aleksandra Pika

Goście/eksperci: Maciej Miszkiń

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4