11-letnia Amelia Borkowska z Rzeszowa wystąpi dziś w The Voice Kids w TVP2

KATEGORIA: KULTURA / 27 lutego 2021

Amelia Borkowska w The Voice Kids
Fot. RDK

Amelia Borkowska - młoda wokalistka z Rzeszowskiego Domu Kultury będzie uczestniczką „Przesłuchań w Ciemno” do czwartej edycji The Voice Kids. Emisja programu odbędzie się już w sobotę 27 lutego o godzinie 20.00 na antenie TVP2.

Amelia Borkowska to 11-letnia utalentowana wokalistka i pianistka, która jest laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w 2017 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Wilkowyja, gdzie do dziś doskonali swoje umiejętności pod okiem instruktora Katarzyny Pasierb.

- To, co wyróżnia Amelię spośród jej rówieśników to ciekawa barwa głosu, niezwykła swoboda improwizacji wokalnych w różnych stylach, jazzowy feeling oraz duża wrażliwość muzyczna - mówi Daniel Czarnota z RDK.

Obecnie zbliża się start kolejnej edycji popularnego programu telewizyjnego The Voice Kids, którą tradycyjnie poprzedzą „Przesłuchania w Ciemno” z udziałem najzdolniejszych młodych wokalistów z całej Polski, w tym Amelii Borkowskiej z Rzeszowskiego Domu Kultury. Ich prezentacje wokalne poddane zostaną ocenie czterech trenerów – Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Barona i Tomsona.

Emisja materiału z udziałem Amelii Borkowskiej z Rzeszowa będzie miała miejsce w jednym z dwóch premierowych odcinków czwartej edycji The Voice Kids, które zostaną wyemitowane w sobotę 27 lutego 2021 roku o godzinie 20.00 na antenie TVP2. Podczas nich widzowie obejrzą pełne muzycznych emocji występy młodych wokalistów oraz poznają uczestników zakwalifikowanych do dalszego etapu programu.

Rzeszowski Dom Kultury zachęca do oglądania występu oraz trzymania kciuków za zdolną reprezentantkę Rzeszowa, która zawalczy o awans do dalszego etapu.

Red.

Amelia Borkowska
Fot. RDK

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4