Zakochaj się w TEATRZE! „Siemaszka” zaprasza na wyjątkową randkę

KATEGORIA: KULTURA / 10 lutego 2024

Fot. Teatr im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie

Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie zaprasza na spektakl walentynkowy. Już 14 lutego (środa) o godz. 19:00 na deskach Dużej Sceny widzowie będą mogli obejrzeć „Marię Stuart” Juliusza Słowackiego w reż. Martyny Łyko. W tym wyjątkowym dniu, teatr zaprasza na widownię nie tylko zakochane pary, ale również singli, którzy poszukują swojej „drugiej połówki”.

Dla tych, którzy w 2024 roku chcieliby odnaleźć miłość, Teatr im. Wandy Siemaszkowej przygotował specjalne miejsca na widowni podczas spektaklu „Maria Stuart”. - Ta walentynkowa propozycja to nic innego, jak znakomity pomysł na poszerzenie kontaktów towarzyskich i, być może, znalezienie tej jednej, wyjątkowej osoby. W trakcie przerwy zapraszamy do saloniku Siemaszkowej na lampkę wina i zachęcamy do udziału w rozmowach, dzięki którym w kilka minut będziecie mogli poznać nowych, interesujących ludzi. Jeżeli podczas rozmowy okażecie wzajemne zainteresowanie, to po spektaklu będziecie mogli rozmawiać ze sobą już bez końca! Wierzmy, że dzięki „Marii Stuart” nie zabraknie Wam tematów do emocjonujących rozmów - zachęca rzeszowski teatr.

Bilety na wydarzenie można rezerwować telefonicznie i kupować w Kasach Teatru (Kasa nr 1/ Dział Sprzedaży i Marketingu pon.-pt.: 8:00-16:00 tel. 17 853 22 52; Kasa nr 2/ przy Głównym Wejściu wt.-nd.: 15:00-19:00 [lub do czasu rozpoczęcia spektaklu] tel. 17 850 89 89) oraz online TUTAJ. Każdy singiel otrzyma do biletu specjalny kupon na lampkę wina.

- Przyjdź na spektakl i daj sobie szansę – kto wie co się wydarzy? Niech połączy Was miłość do Teatru! - zaprasza „Siemaszka”.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4