Francuska komedia i dużo prezentów: Babski Wieczór z okazji Dnia Matki w Zorzy

KATEGORIA: KULTURA / 23 maja 2024

Fot. Materiały prasowe

W piątek (24 maja) rzeszowskie Kino Zorza zaprasza na Babski Wieczór z okazji Dnia Matki. W programie francuska komedia i dużo prezentów.

- Podczas majowego Babskiego Wieczoru w kinie Zorza (24 maja), który organizowany jest z okazji Dnia Matki odbędzie się mnóstwo atrakcji: degustacja wina i pokazy kosmetyczne - zapowiada Katarzyna Kazanecka z Zorzy.

O godz. 19:00 odbędzie się przedpremierowy pokaz francuskiej komedii „Do usług szanownej pani”. Bilety: 20 zł.

Przed seansem w holu kina odbędzie się pokaz stoisk kosmetycznych oraz degustacja wina z oferty Wines BOUTIQUE z Lublina. - Na sali zaś rozlosujemy mnóstwo nagród ufundowanych m.in. przez IP CLINIQ Instytut Piękna w Rzeszowie, linię kosmetyków so!flow by Vis Plantis oraz UWAGA! zegarki ufundowane przez markę premium Guess - dodaje Kazanecka.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

O filmie:

Osiągnąwszy wiek, w którym niemal wszystkie bliskie mu osoby odeszły lub rozjechały się po świecie, Andrew Blake nie ma już nawet ochoty na żarty ze swoim kolegą z młodości, Richardem. Pod wpływem nagłego impulsu postanawia przekazać stery swojej małej angielskiej firmy w ręce zaufanej asystentki i zatrudnić się w charakterze majordoma we Francji, w rodzinnym kraju swojej zmarłej żony. Na miejscu nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości i to mu się podoba. Niestety, kiedy Andrew pojawia się w posiadłości rodziny Beauvillier, nic nie wygląda tak, jak to sobie wyobrażał… Wdowa Nathalie, jego szefowa, zaskakuje osobliwymi zwyczajami... Z kucharką Odile nie jest łatwo znaleźć wspólny język, biorąc pod uwagę jej wybuchowy charakter i skrywane tajemnice. Młoda gosposia, Manon, wydaje się zagubiona i zrozpaczona. Zarządca majątku, Philippe, mieszkający w głębi parku, z jakiegoś powodu trzyma się na dystans z resztą mieszkańców posiadłości. No i trzeba jeszcze wkraść się w łaski imponującego kocura o imieniu Mefisto. Andrew wie, że nie ma już wyboru. On, który był przekonany, że jego życie dobiega końca, będzie musiał zacząć je od nowa…

Red.

Fot. Materiały prasowe

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4