W Fit Cake Rzeszów zjesz słodko, zdrowo i bez obaw o nadmiar kalorii. FILM

KATEGORIA: MIEJSCA / 11 lutego 2021

Fit pączki z NIEcukierni Fit Cake Rzeszów są pyszne, zdrowe i niskokaloryczne.
Fot. Paweł Bialic

Tłusty czwartek jest ulubionym dniem w roku dla miłośników słodkości i tradycyjnego objadania się w ostatni czwartek przed wielkim postem. Mówi się nawet, że jak w tłusty czwartek nie zjemy pączka lub faworka, to nasze życiowe szczęście i powodzenie w realizacji różnych planów może na tym znacząco ucierpieć. O! Aż strach się bać! Nie ma zatem wyjścia i trzeba zjeść choć jednego pączusia, nawet jeżeli aktualnie „katujemy się” jakąś specjalną dietą. A co jeżeli powiemy Wam, że jest w Rzeszowie takie miejsce, gdzie (i to nie tylko w tłusty czwartek) będziecie mogli objeść się słodkościami i do tego bez wyrzutów sumienia, że przybędzie Wam przez to parę kilo więcej.

Jest w Rzeszowie takie miejsce, które nazywa się Fit Cake Rzeszów i jest doskonałą alternatywą dla osób, które uwielbiają słodycze takie jak ciasta, batony czy lody. Nawet jeżeli obecnie jesteście na diecie lub chorujecie na cukrzycę lub celiakię, to właśnie tu bez obaw o nadmiar kalorii i uszczerbek na zdrowiu będziecie mogli delektować się słodkimi pysznościami.

Na zdjęciu współwłaściciel NIEcukierni Fit Cake Rzeszów - Jakub Pragłowski z synem Iwo.
Fot. Paweł Bialic

Ta rzeszowska NIEcukernia w tłusty czwartek także przygotowała dla Was słodką alternatywę dla tradycyjnego pączka. W Fit Cake będziecie mogli zjeść pączka pieczonego, z różnymi polewami i nadzieniem. A konserwatywnych miłośników tradycji tłustego czwartku możemy zapewnić, że ten pączek może oczarować Was nawet bardziej niż ten tradycyjny, smażony w głębokim oleju, obficie polany lukrem i oczywiście mega kaloryczny.

Szczególnie w czasie pandemii COVID-19, kiedy to ostatnie miesiące spędzaliśmy w reżimach sanitarnych i lockdawnach, takie słodkości mogą stać się dla nas doskonałą alternatywą i to nie tylko w tłusty czwartek.

Z naszą kamerą odwiedziliśmy w środę Fit Cake Rzeszów, gdzie już rozpoczęły się przygotowania do kulinarnego szaleństwa tłustego czwartku. Zapraszamy Was zatem do obejrzenia relacji z tych przygotowań oraz rozmowy Barbary Kędzierskiej z Jakubem Pragłowskim, współwłaścicielem tej rzeszowskiej NIEcukierni.

Materiał zrealizował Paweł Bialic

Jak poinformowali nas właściciele Fit Cake Rzeszów lista zamówień na ich fit pączki jest już zamknięta ale zapewniają, że jak zaglądniecie do ich NIEcukierni, to takiego pączka będziecie mogli skosztować. Zamówienia zbierali głównie dlatego, że wszystko czego możecie posmakować w Fit Cake Rzeszów od początku do końca jest wytwarzane na miejscu. Nie korzystania tu z półproduktów, a ich fit słodkości nie powstają w dużych ilościach. W związku z tym, i z uwagi na czas pandemii oraz wciąż obowiązujący lockdown dla restauracji i cukierni (jedzenie tylko na wynos), żeby zaspokoić oczekiwania swoich stałych klientów oraz mając na uwadze rzeszowian, którzy odwiedzą ich w tłusty czwartek, w ten sposób mogli każdemu stworzyć okazję spróbowania tych fit pączków.

Red.

NIEcukiernia Fit Cake Rzeszów mieści się przy ul. Powstańców Warszawy 44 (za sklepem Agata Meble). Możecie odwiedzać ich codziennie w godzinach od 10.00 do 19.00. Wszystkie interesujące Was szczegóły oraz aktualne informacje znajdziecie na ich profilu FB.

Fit Cake Rzeszów mieści się przy ul. Powstańców Warszawy 44 (za sklepem Agata Meble).
Fot. Paweł Bialic
Fot. Paweł Bialic
Fot. Paweł Bialic

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4