Krasne zaprasza Was do konkursu fotograficznego „Spacer po Malawie”

KATEGORIA: MIEJSCA / 30 lipca 2021

Kościółek na wzgórzu Magdalena w Malawie (gmina Krasne).
Fot. Szahin/CzytajRzeszow.pl

Urząd Gminy Krasne oraz Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pod nazwą – „Spacer po Malawie”. Celem konkursu jest ukazanie piękna Malawa z gminy Krasne i upowszechnianie informacji o dziedzictwie kulturowym i przyrodniczym tego sołectwa. Swoje fotografie można przesyłać do 30 października br.

Zrób piękne zdjęcia poznając Malawę

Osoby chcące wziąć udział w konkursie „Spacer po Malawie” powinny zwrócić szczególną uwagę na tematykę zdjęć. W konkursie preferowane będą fotografie obiekty zabytkowe3, perspektywy i panoramy oraz obiekty przyrodnicze znajdujące się w Malawie. W konkursie wziąć udział mogą osoby powyżej 10 roku życia, które nadeślą dwie fotografie w formacie JPG o minimalnym rozmiarze 1 MB. Rozdzielczość fotografii to 2000 na 1300 minimum.

Przesłane na konkurs fotografie muszą być pracami autorskimi i wykonanymi w 2021 roku. Po wybraniu przez siebie dwóch zdjęć, należy je wysłać w formie elektronicznej na adres: poczta@gokkrasne.pl podając również imię i nazwisko autora, wiek, tytuł pracy i dokładne miejsce jej wykonania oraz kontakt telefoniczny.

Fotografie nadesłane na konkurs zostaną ocenione przez Jury, w skład którego wejdą przedstawiciele organizatorów, sponsorów oraz zaproszeni goście. Jury przyzna nagrody rzeczowe w dwóch kategoriach wiekowych – I kategoria do 16 roku życia i II kategoria powyżej 16 lat.

Prace należy przesłać do 30 października 2021 r., tu decydować będzie data dostarczenia e-maila. Szczegóły dotyczące regulaminu konkursu „Spacer po Malawie” znajdziecie TUTAJ.

Patronem Konkursu jest Wójt Gminy Krasne – Wilhelm Woźniak

Red.

Plakat organizatora konkursu

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4