Boguchwała zaprasza na basen. Sezon letni startuje już w sobotę 22 czerwca

KATEGORIA: MIEJSCA / 18 czerwca 2024

Fot. Baseny w Boguchwale.
Fot. materiał prasowy

Już w sobotę 22 czerwca w Boguchwale rozpoczyna się sezon kąpielowy. Na wszystkich spragnionych letniej zabawy w wodzie czeka nowoczesny kompleks basenów wyposażony w szereg atrakcji.

Sezon letni w Boguchwale

Rzeszów uruchomił swoje kąpieliska w tegorocznym sezonie letnim już w miniony weekend, a teraz ze swoją ofertą rekreacyjną dla mieszkańców wychodzi gmina Boguchwała. Od soboty 22 czerwca uruchomiony zostanie Kompleks Basenów Kąpielowych w Boguchwale, przy ul. Angermana 2.

- Kompleks basenów to nowoczesny obiekt rekreacyjny wyposażony w wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Doskonałe miejsce do zabawy, wypoczynku i relaksu - informuje Urząd Gminy Boguchwała.

Na terenie kompleksu znajduje się basen rekreacyjny (gł. 130 cm), brodzik dla przedszkolaków (gł. 30 cm), zjeżdżalna rurowa, rwąca rzeka wraz z gejzerami wodnymi, siatka wspinaczkowa nad taflą wody, leżaki wodne z hydromasażem, bicze wodne, grzybek wodny, zjeżdżalnia dla dzieci, dzwonek wodny, plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej, pergole przeciwsłoneczne, 5 punktów gastronomicznych.

Cennik

Jak wygląda cennik na boguchwalskim basenie? Normalny bilet w dni powszednie do godziny 16.00 kosztuje 17 zł, a po godzinie 16.00 jego cena to już 13 zł. W weekendy, gdy jest większe zainteresowanie wejściówki są nieco droższe. Do godziny 16.00 kosztują 20 zł, a po godzinie 16.00 można wejść już za 16 zł.

W ofercie są też bilety ulgowe dla dzieci od 3 roku życia, studentów do 25 roku życia oraz seniorów do 65 roku życia. Dla dzieci do 3 roku życia wstęp jest bezpłatnych, podobnie jak dla osób, które skończyły 65 lat. Dodatkowo na zniżki mogą liczyć posiadacze gminnej Karty Rodzina 3+. Poniżej cały cennik.

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 10:00-19:00, sobota-niedziela 09:00-19:00

Wokul

Grafika: gmina Boguchwała

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4