Weź udział w konkursie… Zrób zdjęcie i wygraj pełne wyzwań i wrażeń wakacje

KATEGORIA: PODRÓŻE / 24 kwietnia 2023

Fot. materiał prasowy

Instytut Pamięci Narodowej zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie fotograficznym „Siła poświęcenia – Żołnierze Wyklęci”. Prace konkursowe będą przyjmowane 30 kwietnia.

IPN organizuje konkurs, którego nagrodą jest obóz w Bieszczadach.

- Szukasz ciekawych, rozwijających i pełnych przygód wakacji 2023 dla swojego dziecka? Mamy wyjątkową propozycję: 7 dni pełnych atrakcyjnych zajęć, wydarzeń, zwiadów terenowych, nocnych gier, warsztatów edukacyjnych, spotkań z rówieśnikami, kurs pierwszej pomocy, pobyt pod namiotami z pełnym wyżywieniem. A to wszystko BEZPŁATNIE! – informuje IPN odział w Rzeszowie.

Jakie warunki należy spełnić, aby wygrać ten darmowy obóz w Bieszczadach? W zasadzie wystarczy wziąć udział w konkursie fotograficznym „Siła poświęcenia – Żołnierze Wyklęci”.

Zadaniem uczestnika, uczennicy lub ucznia w wieku 10-14 lat jest:

1. Wykonanie fotografii obrazującej dzisiejszą wolną Polskę.

2. Dołączenie krótkiego opisu do zdjęcia w kontekście podziękowań Żołnierzom Wyklętym za ich walkę, poświęcenie oraz wkład w obecny rozwój Ojczyzny.

Zdjęcia konkursowe można wykonać na obszarze całej Polski.

Pracę konkursową należy wysłać na adres:konkursy.przystanekhistoria@ipn.gov.pl do 30 kwietnia 2023! Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 8 maja 2023 r. Liczba miejsc ograniczona!

Nagrodą dla zwycięzców jest darmowy pobyt na obozie, w formule „bez telefonu”, w Bieszczadach, z pełnym wyżywieniem, w terminie od 1 do 7 lipca 2023 roku.

Na uczestników czeka wiele ciekawych aktywności i niezapomnianych wydarzeń takich, jak:

• wypady w góry z doświadczonym przewodnikiem górskim

• niezapomniane nocne gry

• pełne przygód zwiady terenowe

• kurs pierwszej pomocy pod okiem profesjonalistów

• angażujące zajęcia i warsztaty poszerzające horyzonty, prowadzone przez zespół Instytutu Pamięci Narodowej

Obóz w Bieszczadach

Najbardziej wyjątkowe i ekscytujące chwile to te spędzone w gronie przyjaciół pod namiotem! Wie to każdy, kto choć raz miał okazję biwakować na łonie natury. Właśnie dlatego uczestnicy zakwaterowani zostaną w obozie stacjonarnym pod namiotami. Obóz będzie zlokalizowany w Harcerskiej Bazie Obozowej „Nasiczne”, zarządzanej przez gdańską chorągiew harcerzy. Na terenie bazy znajdują się liczne sanitariaty. Zapewniona jest też stała opieka medyczna. Dzieci będą zakwaterowane w namiotach typu NS lub SKAUT. Są to duże namioty wojskowe, a dzieci będą spały na łóżkach kanadyjkach i materacach wojskowych. Zapewniamy całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), na miejscu jest kuchnia obozowa i jadalnia. Transport dzieci odbędzie się autokarem z Warszawy w Bieszczady i z powrotem.

Oprac. Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4