Nowe kierunki z lotniska w Jasionce. Polecisz stąd do Tunezji i na Majorkę

KATEGORIA: PODRÓŻE / 17 grudnia 2023

Grafika: Łukasz Ożóg/port lotniczy Rzeszów-Jasionka

Z lotniska w Jasionce w sezonie letnim będzie można polecieć do Tunezji i Hiszpanii! Te dwa nowe kierunki z całą pewnością ucieszą mieszkańców Podkarpacia. Pierwsze samoloty do Enfidhi i na Majorkę są planowane na czerwiec 2024 rok.

Aż chce się pomarzyć o lecie 😉

Loty do tunezyjskiej Enfidhi oferowane są już przez biura podróży - TUI oraz Rainbow na czwartki, od 6 czerwca 2024 r. Hiszpańska Majorka od TUI będzie zaś dostępna w środy, od 26 czerwca tego samego roku. Na przyszłoroczne lato biura podróży sprzedają także wczasy z Rzeszowa do Albanii, Bułgarii, Czarnogóry, Egiptu, Grecji na cztery wyspy i Turcji na trzy kierunki.

– W kończącym się roku odprawiliśmy na podróżach czarterowych ponad 220 tysięcy osób. W 2024 roku zamierzamy ten wynik poprawić - informuje Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Prezes podrzeszowskiego lotniska podkreśla, że dzięki bardzo dobrej współpracy z renomowanymi biurami podróży oraz przewoźnikami czarterowymi lotnisko w Jasionce może zaproponować swoim pasażerom dodatkowe loty do słonecznej Hiszpanii czy Tunezji.

Oprac. Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4