Piłkarski turniej o Puchar Wójta Trzebowniska. Rusza już w tym tygodniu

KATEGORIA: SAMORZĄDY / 2 lipca 2024

Fot. Pixabay.com

W tym tygodniu zostanie rozegrany turniej o piłkarski Puchar Wójta Gminy Trzebownisko. Finałowy mecz zaplanowano na niedzielę 7 lipca w Jasionce.

Udział w eliminacjach turnieju o Puchar Wójta Gminy Trzebownisko potwierdziło osiem zespołów. Mecze eliminacyjne zostaną rozegrane w środę 3 lipca w Łukawcu i Stobiernej-Krzywe. Trzy dni później czyli w sobotę 6 lipca odbędą na stadionie LKS-u Jasionka. Finał oraz mecz o 3 miejsce rozegrane zostaną w niedzielę 7 lipca, również w Jasionce.

Dodatkowymi punktami finału, który odbędzie się na stadionie LKS Jasionka poza meczami i oczywiście wręczeniem nagród będą: otwarcie i poświęcenie nowego obiektu sportowego w Jasionce, zabawa taneczna z zespołem „Pełnia” oraz park atrakcji dla dzieci.

Co do samego regulaminu turnieju, to z najistotniejszych punktów warto wspomnieć o tym, że w rozgrywkach biorą udział drużyny seniorów, a zawodnicy w poszczególnych zespołach muszą być zameldowanymi na stałe mieszkańcami danej miejscowości. Mecze trwają 2x35 minut z wyjątkiem meczu finałowego, który będzie trwał 2x45 minut.

Poniżej harmonogram całego turnieju oraz plan godzinowy niedzielnego finału w Jasionce.

Fot. Gmina Trzebownisko

Wokul

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4