Poznaj odlotową blogerkę i jej wyjątkowe historie o podkarpackim lotnictwie

KATEGORIA: KULTURA / 2 lutego 2023

Na zdjęciu: Barbara Kędzierska/CzytajRzeszów.pl i Katarzyna Hadała/LotniczePodkarpackie.pl
Fot. Paweł Bialic

Jeszcze jako dziennikarka Polskiego Radia Rzeszów, Katarzyna Hadała nigdy nie kryła swoich zainteresowań nauką, kosmonautyką i lotnictwem. Jednak wtedy nie czuła jeszcze, że kiedyś to będzie jej główna pasja, której poświęcać będzie większość swojego życia.

Katarzyna z całą pewnością jest oblatana w temacie

Parę lat temu pojawił się bodziec, który sprawił, że zdecydowała się najpierw uruchomić profil na Facebooku, a nieco później bloga LotniczePodkarpackie.pl, który funkcjonuje po dzień dzisiejszy i jak się okazuje z coraz większymi sukcesami. Kiedyś pasjonatka, a dziś już można zaryzykować stwierdzenie, że ekspertka w temacie lotnictwa, zauważana i szanowana jest przez ludzi działających w tej branży. W tym roku została nawet nominowana w bardzo prestiżowym ogólnopolskim plebiscycie lotniczym CUMULUSY 2022 jako „promotor lotnictwa”, gdzie w swojej kategorii zajęła dość wysoką pozycję!

Drodzy mieszkańcy Rzeszowa i Podkarpacia poznajcie zatem kobietę, która promuje w sposób ciekawy i niekonwencjonalny podkarpackie lotnictwo oraz ludzi pracujących w tym zawodzie i także pasjonujących się awiacją.

Rozmawiała: Barbara Kędzierska, materiał został zrealizowany w patio Grand Hotel Boutique Rzeszów przez Pawła Bialica.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4