Lubisz teatr? W Rzeszowie trwa nabór na bezpłatne warsztaty aktorskie

KATEGORIA: KULTURA / 8 lipca 2020

Fot. Kyle Head/unsplash.com

W ramach akcji „Spotkajmy się w Bibliotece” w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej zorganizowane zostały warsztaty teatralne prowadzone przez aktora Teatru Maska w Rzeszowie - Kamila Dobrowolskiego. Do udziału zaproszeni są miłośnicy teatru w wieku 16-25 lat, którzy pragną spędzić twórczo czas z ciekawymi, kreatywnymi ludźmi. Finałem spotkań trwających od 15 lipca do 4 grudnia, będzie wystawienie spektaklu teatralnego na podstawie kultowej książki Antoine’a de Saint-Exupéry’ego „Mały Książę”.

Będą to cykliczne spotkania warsztatowe, obejmujące zagadnienia dotyczące elementarnych zadań aktorskich, które dostarczą uczestnikom wiedzy i umiejętności niezbędnych do wspólnej pracy nad tekstem literackim. Uczestnicy warsztatów zaprojektują i wykonają także scenografię. Zaplanowano 30 spotkań warsztatowych, a zakończy je przedstawienie, które odbędzie się 7 grudnia.

Nabór na warsztaty trwa do 10 lipca 2020 r. Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać na adres: warsztaty@wimbp.rzeszow.pl. Osoby, które zgłoszą się na warsztaty, zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną z prowadzącym warsztaty. O terminie rozmowy kwalifikacyjnej chętni zostaną poinformowani drogą mailową do 15 lipca.

Kartę zgłoszeń można pobrać TUTAJ.

Kam.

Fot. Materiały organizatorów

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4