Dziś transmisja online „Toastu Urodzinowego dla Tomasza Stańki”!

KATEGORIA: KULTURA / 11 lipca 2020

Fot. Estrada Rzeszowska

Tomasz Stańko to muzyczny symbol naszego miasta. W lipcu tego roku przypada 78. rocznica jego urodzin. Z tej okazji w sobotę 11 lipca o godz. 19.30 w hotelu Bristol odbędzie się druga odsłona „Toastu Urodzinowego dla Tomasza Stańki” - artystycznego przedsięwzięcia upamiętniającego postać i twórczość wybitnego trębacza jazzowego i kompozytora.

Kto nie zdążył odebrać dla siebie bezpłatnej wejściówki na to wydarzenie, będzie mógł uczestniczyć w nim w wersji online. Bezpośrednią transmisję koncertu będzie można zobaczyć na kanale YouTube i profilu Estrady Rzeszowskiej na Facebooku. Początek transmisji o 19.30.

W pierwszej części koncertu wystąpią: Zbigniew Jakubek – fortepian, Adam Kowalewski – kontrabas, Tomasz Nowak – trąbka, Bartłomiej Prucnal – saksofony, Dawid Fortuna – perkusja, Bartłomiej Skubisz „Eskaubei” - komentarz liryczny.

W drugiej części koncertu wystąpią: W drugiej części wystąpią: Tomasz Dąbrowski – trąbka, Marcin Wasilewski – fortepian, Sławomir Kurkiewicz - gitara basowa, Michał Miśkiewicz – perkusja, Tadeusz Sudnik – elektronika.

Kam.

Fot. Estrada Rzeszowska

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4