Jam Session w Niezłej Sztuce: przyjdź, posłuchaj, zagraj. Otwarta scena!

KATEGORIA: KULTURA / 13 sierpnia 2020

Fot. Materiał organizatorów

Kto stęsknił się za cyklicznymi muzycznymi spotkaniami w Niezłej Sztuce? Już w czwartek 13 sierpnia odbędzie się Ogródkowe Letnie Jam Session! Ze względu na sprzyjającą pogodę wydarzenie odbędzie się w ogródku lokalu. Od godz. 19.00-22.00 będzie można dołączyć się do spontanicznego występu lub po prostu usiąść i posłuchać jak robią to inni.

Jam Session rozgrywa Bartłomiej Tyburowski Trio – czyli ekipa młodych i zdolnych muzyków jazzowych, scena jednak otwarta będzie dla wszystkich. W końcu jam session to nic innego jak wspólne improwizowanie. Podczas takich muzycznych spotkań nie chodzi o granie konkretnych utworów - improwizuje się na temat popularnych standardów, stanowiących swoim tematem punkt wyjścia improwizacji lub po prostu gra w tonacji zadanej przez któregoś z grających muzyków.

Bardzo często takie „luźne” muzykowanie przeradza się w naprawdę dobry koncert, dlatego kto jeszcze nie miał okazji być świadkiem artystycznych zabaw ma ku temu fantastyczną okazję. A może jest tu jakiś muzyk, który szuka ekipy do grania? To wszystko znajdziecie w czwartkowy wieczór w Niezłej Sztuce przy ul. Sobieskiego 18.

Kam.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4