Bezpłatne zajęcia dla seniorów z Trzebowniska. Będą warsztaty i treningi

KATEGORIA: MIESZKAŃCY / 14 sierpnia 2020

Fot. Marisa Howenstine/unsplash

Jesteś osobą po 60. roku życia i chcesz zadbać o swoje zdrowie, kreatywnie spędzając czas? Program Aktywności Rekreacyjnej na Wsi to projekt skierowany do seniorów z gminy Trzebownisko. Ma on na celu zwiększyć aktywność fizyczną osób starszych oraz pomóc im odnaleźć się we współczesnym internetowym świecie.

Prowadzone będą zajęcia ruchowe z instruktorem, w formie treningu na siłowni plenerowej oraz marszów i gimnastyki z kijami Nordic Walking. Nie trzeba mieć własnego sprzętu do ćwiczeń, a jedynie chęć do zadbania o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Dodatkowo dla zainteresowanych przygotowane zostały warsztaty i wykłady dotyczące poruszania się w Internecie oraz posługiwania się smartfonem oraz inne wydarzenia integracyjne.

Uczestnictwo w nim jest bezpłatne. Zgłoszenia trwają do 16 sierpnia. Zapisów na zajęcia można dokonać telefonicznie: 606 686 620 (Anna Łyczko) lub mailowo alyczko@espar-50.org. Po dokonaniu zapisów 17 sierpnia o godz. 16.00 na stadionie sportowym OSiR Nowa Wieś odbędzie się spotkanie organizacyjne.

Program zajęć z instruktorem:

Kam.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4