5. edycja Kongresu 590 już w październiku w Jasionce. Ruszyła sprzedaż biletów

KATEGORIA: GOSPODARKA / 17 września 2020

Fot. Paweł Bialic

Ruszyła sprzedaż biletów na Kongres 590, który odbędzie się w dniach 21-23 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa. Tematem wiodącym 5. edycji Kongresu 590 będzie „Polska 2030”, a samo wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej.

- Tegoroczna edycja Kongresu 590 jest wyjątkowa, ponieważ wydarzenie połączy formę stacjonarną z autorskim narzędziem online. Bilety będą dostępne w dwóch wariantach: zapewniającym wejście na teren obiektu z dostępem do platformy oraz umożliwiające wyłącznie dostęp do platformy online - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Ceny biletów w wersji stacjonarnej zaczynają się od 590 zł, a kupując bilet upoważniający do wstępu do G2A Areny, jednocześnie uzyskuje się dostęp do platformy online. Natomiast ceny biletów do platformy online, na której będzie można oglądać transmisje z prelekcji, odwiedzić wirtualną strefę expo czy prowadzić networking, zaczynają się już od 59 zł.

W związku z obowiązującymi obostrzeniami liczba dostępnych biletów stacjonarnych jest ograniczona. Natomiast bilety umożliwiające korzystanie z platformy online są nielimitowane i każdy będzie mógł dołączyć do wydarzenia łącząc się przez Internet.

- Kongres 590 odbędzie się z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa, więc w związku z sytuacją pandemiczną oraz obowiązującymi obostrzeniami, w tym roku nie jest przewidziana dystrybucja bezpłatnych wejściówek - zaznaczają oranizatorzy.

Więcej informacji na: www.kongres590.pl/bilety

Pobierz folder informacyjny Kongres 590

Kongres 590 odbywa się pod patronatem i ze wsparciem najważniejszych instytucji państwa polskiego, z prezydentem RP i prezesem Rady Ministrów na czele, którzy są co roku gośćmi wydarzenia.

Nazwa Kongresu 590 pochodzi od prefiksu kodu cyfrowego produktów wyprodukowanych w Polsce.

Red.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4