T. Ferenc uhonorowany przez prezydenta A. Dudę za lata pracy w ratuszu

KATEGORIA: POLITYKA / 5 marca 2021

Tadeusz Ferenc odbiera list gratulacyjny z podziękowaniami od prezydenta RP Andrzeja Dudy za wieloletnią pracę na stanowisku prezydenta miasta Rzeszowa. List wręcza byłemu prezydentowi Wojciech Kolarski, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP
Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta Rzeszowa

Prezydent RP Andrzej Duda podziękował Tadeuszowi Ferencowi za wieloletnią pracę na stanowisku prezydenta miasta Rzeszowa. List gratulacyjny byłemu już prezydentowi Rzeszowa przekazał w piątek (5 marca) Wojciech Kolarski, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP. W uroczystości, która odbyła się w rzeszowskim ratuszu, wzięli także udział: Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki, Ewa Draus, wicemarszałek województwa podkarpackiego i Marek Bajdak, pełniący funkcję prezydenta Rzeszowa.

„W chwili, gdy postanowił Pan złożyć pełniony przez siebie urząd i gdy kończy Pan swoją prawie dwudziestoletnią misję Prezydenta Rzeszowa, pragnę wyrazić mój szacunek i uznanie dla Pańskich dokonań. Jestem przekonany, że zapisuje się Pan na trwałe w historii Rzeszowa jako znakomity i wielce zasłużony dla rzeszowian włodarz. Cały ogromny dorobek Pańskich starań dla dobra miasta i jego mieszkańców jest jednocześnie znaczącym wkładem w rozwój Ojczyzny – za co serdecznie chciałbym podziękować” – napisał prezydent RP Andrzej Duda w liście skierowanym do Tadeusza Ferenca.

– Pragnę podziękować za to, że prezydent Andrzej Duda przychylnie patrzył na Rzeszów i województwo podkarpackie. Bez pozytywnych decyzji władz centralnych nie udałoby się osiągnąć tego, co zrobiliśmy – powiedział Tadeusz Ferenc.

Red.

Tadeusz Ferenc w towarzystwie Wojciecha Kolarskiego (sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta RP) oraz Marka Bajdaka (p.o. prezydenta Rzeszowa).
Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta Rzeszowa

Na zdjęciu od lewej: Marek Bajdak (p.o. prezydenta Rzeszowa, Wojciech Kolarski (sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP), Ewa Leniart (wojewoda podkarpacki), Ewa Draus (wicemarszałek województwa podkarpackiego) i Tadeusz Ferenc.
Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta Rzeszowa

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta Rzeszowa

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4