Planujecie ślub i chcecie podglądnąć nowości? W ten weekend Targi Ślubne

KATEGORIA: MIESZKAŃCY / 16 września 2021

Fot. Materiał prasowy

Planujecie ślub i wesele? To doskonała okazja do tego by odwiedzić XVI Podkarpackie Targi Ślubne, które odbędą się w dniach 18 i 19 września, czyli w najbliższy weekend, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena, znajdującym się w Jasionce koło Rzeszowa.

Jak zapewniają organizatorzy tego wydarzenia - jesienna edycja Podkarpackich Targów Ślubnych skierowana jest do par, które marzą, aby ich wesele stało się niezapomnianym przeżyciem, bez powielania schematów sprzed dekady. Oszczędność czasu, masa inspiracji i gorące nowinki wprost z weselnego parkietu, to wszystko czekać będzie na tych, którzy w weekend przybędą do Jasionki.

W programie dwudniowej imprezy znajdą się m.in.: autorskie pokazy mody ślubnej, akademia nowożeńców - porady dla nowożeńców czyli ważne, inspirujące lekcje, podczas których znani styliści i projektanci podpowiedzą czym kierować się przy wyborze sukni lub garnituru, oraz jak podkreślić urodę subtelnym i świetlistym makijażem.

Fot. Materiał prasowy

Piękne suknie i najmodniejsze garnitury

Podkarpackie Targi Ślubne są jedyną taką imprezą w regionie, podczas której, w jednym miejscu i czasie przyszli nowożeńcy mogą zarezerwować salę weselną, zespół muzyczny, videofilmowanie, fotografa, a nawet ślubną limuzynę, czy mobilny bar kawowy. W odpowiedzi na aktualne potrzeby klientów, znane polskie marki zaprezentują w Jasionce kilkaset wysmakowanych kreacji ślubnych i weselnych – dla Pań i Panów, czy też gości weselnych.

Kreacje wymagają również szczególnej oprawy, o którą na miejscu zadbają lokalne i ogólnopolskie salony jubilerskie. Zainteresowani znajdą tu szeroki wybór pierścionków zaręczynowych i obrączek, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej „niezdecydowanej” wybranki serca.

G2A Arenę odwiedzą również: studia fotografii oraz filmu, firmy dekoratorskie, restauracje, hotele organizujące przyjęcia ślubne, firmy gastronomiczne i cateringowe oraz wiele innych usługodawców związanych z organizacją tego wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju wydarzenia jakim jest ślub i wesele.

Podczas Podkarpackich Targów Ślubnych będzie można obejrzeć także samochody i limuzyny oraz zapoznać się z wzorami kart okolicznościowych i zaproszeń, proponowanymi przez firmy poligraficzne.

Nagrody o wartości ponad 20 000 pln w konkursach dla zwiedzających

Tradycyjnie już dla zwiedzających zostanie przygotowana pula nagród, które będzie można wygrać uczestnicząc w różnego rodzaju quizach i konkursach podczas tego wydarzenia.

Podkarpackie Targi Ślubne będzie można odwiedzić 18 września w sobotę, w godzinach od 10 do 18 oraz 19 września w niedzielę, w godzinach od 10 do 17.

Organizatorem imprezy są - MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie - www.targirzeszowskie.pl.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4