Edith Piaf w Rzeszowie już w piątek! Kto ma ochotę posłuchać tych piosenek?

KATEGORIA: KULTURA / 14 października 2021

Małgorzata Pruchnik-Chołka jako Edith Piaf na Scenie Bristol.
Fot. Teatr Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

Jak już widać z doświadczenia rzeszowskiego Teatru im. Wandy Siemaszkowej bardzo Wam się spodobały wydarzenia artystyczne przedstawiane na nowej, klimatycznej Scenie Bristol znajdującej się w podziemiach Hotelu Bristol Tradition & Luxury w Rzeszowie. Przed Wami muzyczne wydarzenie na tej scenie, a będzie to kolejny recital wokalnie utalentowanej aktorki Małgorzaty Pruchnik-Chołki pt. „EDITH… Piaf mniej znana”. Na Piaf w jej wykonaniu warto się wybrać!

Koncert przygotowany specjalnie z myślą o widzach klimatycznej Sceny Bristol zachwycił wielbicieli Paryża, muzyki i miłości już w miniony weekend. Odtwórczyni roli Edith Piaf w spektaklu Jana Szurmieja, Małgorzata Pruchnik-Chołka, powróciła z mniej znanymi piosenkami paryskiego wróbelka, który prawie niewidoczny na scenie, zawładnął uczuciami milionów ludzi.

- Życiorys Edith Piaf obrósł w wiele legend, ale tym co wybrzmiewa w jej życiu i twórczości najbardziej jest miłość będąca na przemian siłą zbawienną i niszczycielską - zachęcają organizatorzy koncertu.

Małgorzacie Pruchnik-Chołce na scenie towarzyszyć będzie pianista Tomasz Jachym.

Recital odbędzie się w piątek, 15 października o godz. 19:00. Bilety (normalne 40 zł/ulgowe 30 zł) na koncert można kupić w kasie Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie oraz TUTAJ.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4