„Zareklamuj książkę!”. Kolejny konkurs z nagrodami

KATEGORIA: KULTURA / 10 lipca 2018

Fot. Archiwum czytajrzeszow.pl

Fot. WiMBP Rzeszów

Lubisz książki, masz ciekawe pomysły? Jeśli tak, weź udział w konkursie, do którego zaprasza Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie i zareklamuj książkę. Formy prac mogą być różne: plakat, folder, ulotka albo zakładka.

W konkursie artystycznym „Zareklamuj książkę!” mogą brać udział dzieci i młodzież w wieku od 6 do 14 lat. Konkurs polega na przygotowaniu reklamy wybranej książki, która zachęci kolegów i koleżanki do jej przeczytania.

Na zwycięzców czekają nagrody, które zostaną przyznane w trzech kategoriach wiekowych uwzględniających podział na klasy szkolne:

  • 1-3 klasa
  • 4-6 klasa
  • 7-8 klasa

Prace należy składać do 26 października 2018 r. we wszystkich placówkach Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie w godzinach ich otwarcia. W imieniu osób niepełnoletnich zgody na udział w konkursie udzielają rodzice lub opiekunowie prawni.

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu „W związku z literaturą. Inspiracje”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Promocja czytelnictwa”.

Więcej informacji oraz regulamin dostępny na stronie: www.wimbp.rzeszow.pl

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
✉ Adres do korespondencji
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4