V Podkarpackie Forum Obywatelskie w sobotę hybrydowo w Rzeszowie

KATEGORIA: MIESZKAŃCY / 3 grudnia 2021

Fot. sejmik.podkarpackie.pl

W sobotę (4 grudnia) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie (w sali audytoryjnej na II piętrze) odbędzie się V Podkarpackie Forum Obywatelskie. Początek wydarzenia, które będzie miało formułę hybrydową z transmisją internetową o godz. 9.00.

- Podkarpackie Forum Obywatelskie to cykliczne wydarzenie, które stanowi platformę wymiany informacji, doświadczeń i przyszłych kierunków działania z myślą o społeczeństwie obywatelskim. Forum jest również doskonałą okazją do dyskusji oraz służy motywowaniu do podejmowania wspólnych działań organizacji pozarządowych i samorządów - informują organizatorzy.

Tegoroczne spotkanie będzie połączone z promocją Semestru Europejskiego oraz z Dniem Wolontariusza. Podczas forum odbędzie się również szkolenie dotyczące rozliczania dotacji. Podczas wydarzenia poznamy również zwycięzców kolejnej edycji konkursu „NGO wysokich lotów”. Wręczona zostanie także nagroda dla Wolontariusza Roku i Koordynatora Wolontariatu.

Transmisja będzie dostępna za pośrednictwem kanału YouTube - V Podkarpackie Forum Obywatelskie poprzez główną stroną internetową samorządu województwa podkarpackiego. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.ngo.podkarpackie.pl.

Do udziału w forum zaprasza Marszałek Województwa Podkarpackiego wraz z Radą Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego.

Poniżej program wydarzenia:

Fot. Materiały organizatorów

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4