Imprezowy śmigus-dyngus. Podpowiadamy gdzie można potańczyć

KATEGORIA: KULTURA / 20 kwietnia 2019

Fot. Pixabay.com

Zgodnie z tradycją, okres wielkanocny spędza się zwykle w rodzinnej atmosferze. Nie oznacza to jednak, że wolny, poniedziałkowy wieczór mamy siedzieć w domu. Pewnym zwyczajem stało się już organizowanie w dzień śmigusa-dyngusa pierwszych zabaw po zakończeniu Wielkiego Postu. W ten sposób Wielkanocny Poniedziałek stał się nie tylko mokry, ale i taneczny. I dobrze, bo świąteczne posiłki bywają obfite, warto więc połączyć przyjemne z pożytecznym i trochę się poruszać na potańcówkach organizowanych przez lokale w naszym mieście. Wybór miejsc do zabawy prezentuje się dość ciekawie – dyskoteki, dancing z zespołem na żywo – zarówno starsi jak i młodsi będą mogli odnaleźć lokal z odpowiednią dla siebie formą zabawy. Życzymy wszystkim miłych tańców w ten najbardziej mokry poniedziałek w roku!

Sprawdziliśmy, co ciekawego dzieje się w Rzeszowie 22 kwietnia, czyli w tegoroczny Lany Poniedziałek!

KLUB BOHEMA

Na początek propozycja dla miłośników tradycyjnych dancingów w rytm światowych szlagierów granych przez zespół muzyczny. Na godzinę 19.00 zaprasza Was Klub Bohema mieszczący się przy ul. Okrzei 7. Zagra dla Was zespół „Być Może”. Bilety w cenie 10 zł od osoby. Rezerwacje stolików pod numerem telefonu 17 853 70 32.

KLUB KULA

Duże piwo w cenie małego przez cały wieczór – takie promocje przygotowali dla Was organizatorzy imprezy tanecznej, która odbędzie się w Klubie Kula Bowling & Club (Galeria Nowy Świat) przy ul. Krakowskiej 20. Impreza startuje o godz. 21.00, wejście jest bezpłatne. Wstęp na dyskotekę jest tylko dla osób pełnoletnich. Zagra dla Was DJ Arti. Rezerwacji stolików można dokonać pod numerami: 502 810 487 lub 17 717 90 60.

LUKR CLUB

W Lukrze również szykuje się dobra zabawa. „Czekać na Was będą standardowe opaski fluo, wlepki oraz dziewczyny z alko-gunami!” – piszą o swoim wydarzeniu organizatorzy. Początek imprezy o godz. 21.00, cena biletu w przedsprzedaży to 15 zł. Wejściówki dostępne są u promotorów, którzy ogłaszają się w facebookowym wydarzeniu (https://www.facebook.com/events/300169003977296/) lub na bramkach w dniu zabawy. Wejście tylko dla osób +16. Obowiązuje dress code: elegant.

KLUB POD PALMĄ

Na imprezie pod hasłem „Lany dancing Pod Palmą” możecie spodziewać się tradycyjnego dancingu w rytm polskich i światowych przebojów, retro, disco i disco-polo – to wszystko na poniedziałkowej potańcówce Pod Palmą. O godzinie 1.00 organizatorzy przewidują zorganizować na parkiecie tradycyjną chusteczkę haftowaną. O oprawę muzyczną zadba DJ Tommy. Start o godz. 21.00. Do godz. 22.00 wstęp 10 zł, dla tych którzy uprzednio dodadzą się do wydarzenia na facebooku (https://www.facebook.com/events/264276187858283/), za okazaniem dokumentu tożsamości. Po 22.00 wstęp 15 zł. Rezerwacja lóż (20 zł) pod numerem 17 872 39 52.

Kam.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4