Centrum Kultury i Sztuki w Łące zaprasza od soboty na moc letnich wydarzeń!

KATEGORIA: KULTURA / 20 maja 2024

Grafika: materiał organizatorów

„Letnia scena pod Drzewami” w Centrum Kultury i Sztuki w Łące, w gminie Trzebownisko otwiera się na wszystkich spragnionych dobrej zabawy. Organizatorzy zapowiadają wstęp wolny na wszystkie imprezy!

Startują z atrakcjami w sobotę

W sobotę 25 maja Centrum Kultury i Sztuki w Łące rozpoczyna magiczny czas w rytmie gorącej, energetycznej muzyki i pięknych letnich kolorów i zaprasza od godziny 14.00 do 17.00 dzieci i dorosłych na niesamowity festiwal baniek. Tysiące baniek mydlanych wypuszczanych zostanie w niebo.

A od godz. 17.00 do 19.00 odbędzie się zakręcone Holi Święto Kolorów.

- W tym dniu pomalujemy cały świat dla Was nie tylko na żółto i na niebiesko - zaprasza do udziału w wydarzeniu Andżelika Drabicka, koordynator ds. promocji, wydarzeń kulturalnych i współpracy w Centrum Kultury i Sztuki w Łące.

O godz. 20:00 jako wiosenka na torcie koncert Zespołu PLASTIC, który oficjalnie zainauguruje działania Letniej Sceny pod Drzewami.

- Po koncercie będziecie mieli okazję podensować na naszym disco pod gwiazdami z utalentowaną DJ Klaudią, tańczącą z Wami na nowej, wyjątkowej podłodze do tańca - dodają Andżelika Drabicka.

Kalendarz letnich wydarzeń w Łące

- W sobotę 1 czerwca Letnia Scena pod Drzewami zaprasza na świętowania Dnia Dziecka całodzienna imprezą wraz z kinem plenerowym, zapewniając rozrywkę dla każdego mieszkańca – małego i dużego.

- W sobotę 22 czerwca będzie można uczestniczyć w szalonej Nocy Świętojańskiej z Zespołem WADADA.

- W sobotę 13 lipca Letnia Scena pod Drzewami zaprasza na koncert RAT KRU I szalone piana party z DJ Klaudią.

- W sobotę 3 sierpnia kosmiczny występ Zespołu COSMOS i na czele z ich wielkim przebojem „Droga pani”.

- A w sobotę 31 sierpnia Letnia Scena pod Drzewami w Centrum Kultury i Sztuki w Łące oficjalnie pożegna wakacje przy muzyce Zespołu FINK TREE.

- Po każdym koncercie zapraszamy Was na niezapomniane afterparty z najlepszymi DJ-ami, a przed każdym występem przygotujemy strefy zabawy i szaleństwa dla naszych najmłodszych gości. Będą food tracki, wata cukrowa i pyszności z naszej Spichlerzowej Kawiarenki. Przez całe lato będzie również kino plenerowe z fajnymi, letnimi seansami pod chmurką - Podkreślają organizatorzy letnich wydarzeń w Łące.

Letnia Scena pod Drzewami w Łące to wygodne leżaczki, miękki, cieplutki piasek i atmosferę, która sprawi, że każdy, kto zagości w tym miejscu będzie mógł poczuć się jak na prawdziwych wakacjach.

- Zapraszamy do relaksu i błogiego lenistwa przy dźwiękach muzyki na Letniej Scenie pod Drzewami. To będzie niezapomniana podróż przez letnie dni pełne radości i rozrywki! Czeka Was lato wypełnione dźwiękami różnych gatunków muzyki, tańca i niezapomnianych chwil w Centrum Kultury i Sztuki w Łące. Tego nie możecie przegapić! - zaprasza Andżelika Drabicka, koordynator ds. promocji, wydarzeń kulturalnych i współpracy w Centrum Kultury i Sztuki w Łące.

Oprac. Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4