"Zibi" wraca do Resovii. Marechal na rok w Rzeszowie

KATEGORIA: SPORT / 19 maja 2019

Zbigniew Bartman związał się umową z Asseco Resovią na dwa lata.
Fot. paw

Zbigniew Bartman i Nicolas Marechal to dwaj nowi zawodnicy Asseco Resovii. Pierwszy z nich wraca do Rzeszowa podpisując kontrakt na dwa sezony. Francuski przyjmujący związał się z klubem ze stolicy Podkarpacia umową na jeden sezon.

Bartman zagra ponownie w Rzeszowie po 6 latach przerwy. Na pozycji atakującego przyjdzie mu rywalizować z Damianem Schulzem. - Kiedy otrzymałem propozycje ponownej gry w Resovii od prezesa Ignaczaka, nie zastanawiałem się długo. Jestem szczęśliwy, że wracam do Rzeszowa. Postaramy się odbudować markę Asseco Resovii - powiedział na konferencji prasowej Bartman.

Francuski przyjmujący Nicolas Marechal podpisał kontrakt z Asseco Resovią na jeden sezon.
Fot. paw

Marechal to bardzo dobrze znany kibicom siatkówki zawodnik. Przyjmujący ma na swoim koncie grę m.in. w Jastrzębskim Węglu czy Skrze Bełchatów. Ubiegły sezon Nicolas spędził w rosyjskim Jenisiej Krasnojarsk, z którym wygrał europejskie rozgrywki Pucharu Challange. Zawodnik w reprezentacji Francji rozegrał 164 mecze. - W Rzeszowie są świetni kibice i bardzo dobry zespół. Na temat Resovii rozmawiałem z Thibo Rossardem. Mówił o tym klubie i samym mieście same dobre rzeczy - powiedział Nicolas Marechal.

Paweł Bialic

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4