Rzeszów przez trzy dni stolicą polskiego digitalu. XI Konferencja InternetBeta

KATEGORIA: GOSPODARKA / 10 września 2019

Fot. Materiały prasowe

Przez trzy dni, od 11 do 13 września, kampus rzeszowskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej gościć będzie kilkaset osób – prelegentów i słuchaczy z całej Polski, którzy już po raz jedenasty przyjechali na Podkarpacie, żeby wziąć udział w kolejnej edycji konferencji InternetBeta, jednej z najbardziej prestiżowych w Polsce w tej branży.

Nowy szef InternetBeta, Łukasz Bis, który był najbliższym współpracownikiem dotychczasowego koordynatora, Mateusza Tułeckiego, nie boi się nowych wyzwań i ma nadzieję, że zasili konferencję swoją energią.

– To olbrzymia przyjemność i jeszcze większe zobowiązanie. InternetBeta jest wydarzeniem, które wspomina się przez cały rok, w oczekiwaniu na kolejną edycję. Układając program tegorocznej konferencji, starałem się dobierać jak najciekawsze tematy, a zgłoszeń w tym roku było tak wiele, że gdybyśmy chcieli zaprosić wszystkich chętnych, konferencja trwałaby tydzień. Osobiście najbardziej czekam na wystąpienie Romka Łozińskiego pt. „Za co trzymamy słonia?” , który zamknie konferencję, a otworzymy ją równie mocnym akcentem. Na scenie pojawi się Kamil Kozieł z tematem „Behawioralne zdobycze, o których głupio nie wiedzieć projektując sprzedaż.” – zapowiada Łukasz Bis.

Scena auli kampusu WSIiZ w Kielnarowej należeć będzie w tym roku do absolutnie wyjątkowych gości. Prelegenci z całego kraju, eksperci i pasjonaci w swoich dziedzinach, przyjadą do Rzeszowa, aby podzielić się praktyczną wiedzą na temat inteligentnych rozwiązań, teraźniejszości i przyszłości Internetu.

Wśród osób, które Łukasz Bis zaprosił do Kielnarowej, znaleźli się między innymi: Kamil Kozieł z PrezART, Andrzej Ogonowski z SMSAPI.pl, Tomasz Machała, wiceprezes Wirtualnej Polski, Grzegorz Miłkowski, CEO w ContentHouse, Paulina Walkowiak z cux.io, Kamil Kardaś, Manager Marketingu w Empik S.A., Andrzej Gruszka, Head of Communication w Hexe Capital, Krzysztof Marzec, CEO DevaGroup czy Marcin Galicki, pomysłodawca i założyciel Wspieram.to.

InternetBeta to nie tylko wykłady i prelekcje, to również warsztaty z Design Thinking, ćwiczenia z kreatywności, panele dyskusyjne i okazje do nawiązania nowych kontaktów branżowych. Organizatorzy oraz uczestnicy podkreślają, że niezwykła atmosfera, jaka panuje podczas tej trzydniowej konferencji, to zasługa wszystkich gości, którzy wybrali to miejsce, aby spotkać się, wymienić doświadczenia oraz dowiedzieć o najnowszych rozwiązaniach i trendach w świecie technologii i Internetu.

Partnerem InternetBeta jest województwo podkarpackie, wsparcie okazało także miasto Rzeszów, G2A, ColorLand, GetResponse, Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego, Inkubator Aeropolis, Podkarpackie Centrum Innowacji, Deloitte, zjedz.my, Lubasz i Wspólnicy, SMSApi, ContentHouse, CUX, Brand24, TheBigThing, AdMind, themadad, Blue Cherry Studio, filmcloud, coffeedesk, Fabryka e-biznesu oraz Mobile Madness.

Patronem wydarzenia jest IAB Polska. Konferencja włączona została do systemu punktacji w ramach recertyfikacji DIMAQ.

Szczegółowy program: https://www.internetbeta.pl/program

Więcej o konferencji: https://www.internetbeta.pl/

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4